Wydanie nr 27/2023, Piątek 27.01.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork/Nowy Dwór Gdański. Powiatowe Centrum Zdrowia wysyła sprzęt medyczny dla Ukrainy.

Powiatowe Centrum Zdrowia w Malborku wraz ze spółką SIM MED z Wejherowa i Fundacją Medyczną zorganizowali zbiórkę oraz transport środków i sprzętu medycznego dla mieszkańców Ukrainy.

W piątek, 4 marca br. po godz. 15 wyjechał transport środków i sprzętu medycznego zorganizowany przez Powiatowe Centrum Zdrowia w Malborku, spółkę SIM MED z Wejherowa i Fundację Medyczną.

Malborski szpital przekazał na ten cel m.in. sprawny i niewykorzystywany sprzęt medyczny. Prezes PCZ w Malborku, Paweł Chodyniak nie wyklucza, że tego typu zbiórki będą się powtarzały.

Szpital w Nowym Dworze Gdańskim także dołącza do pomocy dla Ukrainy. Szpital przekazał środki ochrony osobistej, opatrunki, bandaże, strzykawki, leki i wiele innych. Dzięki zbiórce pieniędzy wśród pracowników udało się zakupić m.in.: leki, pampersy, mleko, odżywki dla dzieci oraz opatrunki, środki higieniczne i wiele innych niezbędnych artykułów.
 

Szczegóły w materiale wideo.

 

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.