Wydanie nr 146/2022, Czwartek 26.05.2022
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania przed marketem w Nowym Dworze Gdańskim.

Mistrz (nie tylko) parkowania przed marketem w Nowym Dworze Gdańskim. fot. Widz ŻuławyiMierzeja24.pl
Każdy zdążył zorientować się, że w miarę postępu cywilizacyjnego, dynamicznie rozwija się każda sfera naszego życia. Przykładem tego może być coraz większa liczba samochodów w naszych miastach, a co za tym idzie, coraz mniej miejsc parkingowych – nawet przy supermarketach.

Dostaliśmy na naszą skrzynkę e- mail zdjęcie od widza, na którym uwiecznił wspomniany ów problem braku miejsc do parkowania. Autor podał, że zrobił je pod marketem Netto w Nowym Dworze Gdańskim, 10 grudnia br. o godz. 13.59.

Patrząc na zdjęcie, samo nasuwa się pytanie, czy bliżej nie dało rady? A wy, co sądzicie o tym mistrzu parkowania?

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach.

Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację!

Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Cezary
Cezary 15.12.2019, 23:49
W większości wypadków w nowym dworze nie chodzi o brak miejsca do zaparkowania , ludzie są tak leniwi że najlepiej by samochodem do sklepu wjechali bo po co stanąć jak człowiek. Niestety pod każdym marketem mamy czy to netto czy lidl ,biedronka, tesco. Przydało by się parę razy dla przykładu mandaty posypać to i by się parkować nauczyli. Albo jakieś karnety na silow je rozdawać bo społeczeństwo ma problem z kondycją i nie daje radę przesc przez parking
Kierowca
Kierowca 12.12.2019, 16:37
Tylko baba może tak zaparkować.