Wydanie nr 146/2022, Czwartek 26.05.2022
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Sienkiewicza w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Sienkiewicza w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Po raz kolejny dostaliśmy zdjęcie od widza, który zwrócił uwagę na samochód, którego kierowca zaparkował go „uniemożliwiając przejechanie z wózkiem”. Mało tego, jak widać na zdjęciu, samochód stał bezpośrednio przy wejściu na plac zabaw dla dzieci w miejscu wyłączonym dla ruchu pojazdów. Może kierowca chciał mieć „na oku” swoje bawiące się na placu dziecko?

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl

Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach.

Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację!

Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.11.2019, 20:15
Mam jeszcze jedno ciekawe spostrzeżenie, ktoś kto zajmuje się publikacją takich obywatelskich donosów, naprawdę musi w życiu być znudzony. Za pewne bezmyślnie umieszcza takie publikacje wystawiając je na publiczny hejt ludzi którzy nie mają pojęcia o poważnym problemie z poprawnym zaparkowaniem w centrum. Najwięcej ludzi się wypowiada hejtem, takich którzy za kółkiem siedzą jak miskę z zupa na stole trzymaja. Droga redakcjo czy nie lepiej byłoby wyjść z inicjatywą do włodarzy miasta o wyegzekwowanie dodatkowych miejsc parkingowych. A nie publikowanie każdego źle zaparkowanego auta? Tak pewnie administrator nie opublikuje tego posta bo przecież nie jest on na waszym poziomie. Wy zajmujecie się kryminalistami nie umiejącymi parkować.