Wydanie nr 206/2024, Środa 24.07.2024
imieniny: pokaż (7 imion)Olga, Antoni, Kinga, Wojciecha, Kunegunda, Krystyna, Zyglinda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Moniuszki w Nowej Wsi Malborskiej.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Moniuszki w Nowej Wsi Malborskiej. fot. Widz TvRegionalna24.pl
Niepoprawnie zaparkowany pojazd stanowi utrudnienie dla pieszych oraz innych kierowców. Szczególnie uciążliwe jest wtedy, gdy samochód zostanie pozostawiony na jezdni, a kierowca pójdzie np. po zakupy do pobliskiego sklepu.

Do naszej redakcji jeden z mieszkańców przesłał zdjęcie kierowcy pojazdu ciężarowego, który pozostawił swój samochód na jednym pasie drogi wojewódzkiej 515 w Nowej Wsi Malborskiej i poszedł zrobić zakupy do pobliskiego sklepu. Zdaniem mieszkańca, kierowca ten swoim zachowaniem stworzył duże niebezpieczeństwo dla innych, bowiem samochód zaparkował w takim miejscu, które utrudniało w bezpiecznym ominięciu go.

Taryfikator za zatrzymanie pojazdu na jezdni obok linii przerywanej wyznaczającej krawędź jezdni oraz na jezdni lub na poboczu obok linii ciągłej wyznaczającej krawędź jezdni przewiduje mandat w wysokości 100 zł.

 

A wy co sądzicie na ten temat?

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach.

Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Rudy
Rudy 30.12.2022, 17:45
To jest Ambasador i chroni go imunitet
Cypis
Cypis 30.12.2022, 17:36
Ciekawe co Janeczek nabył w spółdzielni?
Cytryna
Cytryna 30.12.2022, 17:27
To Janek Pompka jest