Wydanie nr 146/2022, Czwartek 26.05.2022
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Sienkiewicza w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Sienkiewicza w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Wydawać by się mogło, że chodnik służy wyłącznie pieszym uczestnikom ruchu drogowego. W Malborku prawdopodobnie nie wszyscy o tym wiedzą, o czym przekonała się jedna z mieszkanek ulicy Sienkiewicza.

„Kolejny uprzejmy kierowca z BMW, który nie liczy się z innymi uczestnikami ruchu” - czytamy w wiadomości od pani Agnieszki. Czy naprawdę trudno jest znaleźć wolne miejsce parkingowe?

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach.

Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację!

Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Mieszkanka
Mieszkanka 20.12.2019, 09:12
Tam parkują wszyscy wracający do domu z pracy późnym wieczorem. Na trawie też. W tym ja i mąż. I nie ma w tym nic dziwnego, bo to jedyny parking na dwa duże bloki i wieżowiec. Parking między tymi blokami (nie licząc z 20 miejsc pod scianą Leclerka i chodnika na przeciwko) liczy około 65 miejsc i to przy dobrej logistyce i współpracy parkujących mieszkańców. Proszę policzyć przybliżoną ilość aut mieszkańców. I nie - nie ma innego parkingu w pobliżu. Nie ma i już. Najbliższe dostępne miejsca są na targowisku miejskim. Garaże do wynajęcia najbliżej koło szkoły nr 8. Ten problem pojawił się i narasta od kiedy wybudowano sklep wielkometrażowy. Proponuję autorowi zdjęcia i redakcji spróbować zaparkować nie pod, a choćby w pobliżu bloków 57 i 56 np.o godzinie 21 lub 22... i drałować z zakupami i małym dzieckiem w deszczu do domu ;) powodzenia. Może 3 razy zastanowicie się przed publikacją i wyśmiewaniem. Poza tym ten chodnik kończy się metr dalej...bo jest parking i i tak trzeba przejść na drugą stronę.
Xoxo
Xoxo 26.11.2019, 21:38
Akurat w tym przypadku, kierowca samochodu mógł wracać późnym wieczorem i nie znaleźć wolnego miejsca by zaparkować... sam nie raz musiałem tam parkować nawet wracając o 21. Powszechny problem brak miejsca do parkowania późnym popołudniem i wieczorem . Jak na takie skupisko bloków jest zdecydowanie za mało miejsc parkingowych, zwłaszcza ze coraz więcej ludzi posiada samochody i to nawet po 2 czy 3 na jedna rodzine.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.11.2019, 20:16
Mam jeszcze jedno ciekawe spostrzeżenie, ktoś kto zajmuje się publikacją takich obywatelskich donosów, naprawdę musi w życiu być znudzony. Za pewne bezmyślnie umieszcza takie publikacje wystawiając je na publiczny hejt ludzi którzy nie mają pojęcia o poważnym problemie z poprawnym zaparkowaniem w centrum. Najwięcej ludzi się wypowiada hejtem, takich którzy za kółkiem siedzą jak miskę z zupa na stole trzymają. Droga redakcjo czy nie lepiej byłoby wyjść z inicjatywą do włodarzy miasta o wyegzekwowanie dodatkowych miejsc parkingowych. A nie publikowanie każdego źle zaparkowanego auta? Tak pewnie administrator nie opublikuje tego posta bo przecież nie jest on na waszym poziomie. Wy zajmujecie się kryminalistami nie umiejącymi parkować.


Zobacz całość: http://www.tvmalbork…
Mieszkaniec os. Poludnia
Mieszkaniec os. Poludnia 26.11.2019, 19:59
Ludzie, nie hejtujcie tak od razu. Sam posiadam auto i podpisze się pod pierwszą wypowiedzią (Mieszkaniec ul. Sienkiewicza), ciężko jest zaparkować nawet na osiedlu południe
gdzie również brakuje miejsc parkingowych. Wyobraźmy sobie, ze może ten kierowca był naprawdę w ciężkiej sytuacji musiał zaparkować bo, przypuśćmy coś się stało ...
i spieszył się ... co miał na środku drogi porzucić? To wina braku miejsc parkingowych tych blisko bloków i tych dla wszystkich dostępnych gdzie każdy mieszkaniec spokojnie mógłby zostawić auto. Szczerze współczuję braku wyobraźni hejterom, ci ludzie pewnie nie wiedzą co to prawo jazdy. Współczuję mieszkańcom Śródmieścia, w dzień zaparkować to nie lada wyczyn.
Mieszkaniec ul. Sienkiewicza
Mieszkaniec ul. Sienkiewicza 26.11.2019, 10:52
"Czy naprawdę trudno jest znaleźć wolne miejsce parkingowe? " Tak, jest bardzo trudno znaleźć miejsca, bo miejsc brak jak na takie bloki. I powinni coś z tym w końcu zrobić. W godzinach wieczornych wgl nie można znaleźć ani jednego miejsca i trzeba parkować na zakazach. Po co są te karty parkingowego skoro nawet bez nich zajmują nam miejsce. A na jedną klatkę przypada ponad 60 mieszkań, gdzie w bloku np są 3 klatki... A teraz prawie że każdy ma samochód. I gdzie my mamy parkować. Więc zamiast robić artykuł o takim pakowaniu może nagłośnic tą sprawę z brakiem miejsc parkingowych.?
xs
xs 26.11.2019, 12:46 (odpowiedź do Mieszkaniec ul. Sienkiewicza )
można zaparkować kawałek dalej i przejść się do domu nie parkować jak idiota na chodnikach i trawnikach
Jj
Jj 20.12.2019, 09:14 (odpowiedź do xs)
Kawałek dalej? Jak najbliżej jest parking na rynku...
Mieszkaniec ul. Sienkiewicza
Mieszkaniec ul. Sienkiewicza 27.11.2019, 13:51 (odpowiedź do xs)
Kawałek dalej. Przecież napisałam że obok pod innymi blokami 10 piętrowymi. Na ul. Sienkiewicza oraz na ul. Jasnej są karty parkingowe. Na dane miejsce/blok jest inna. A kawałek dalej.. Nie mam pojęcia gdzie. Bo jak na ul. Sienkiewicza i ul. Jasna, na te bloki miejsc parkingowych brak. I naprawdę nie mam pojęcia gdzie można zaparkować. Chyba na Kauflandzie i płacić.
Mieszkałam na osiedlu południe. To na małe bloki miałam parking przed blokiem oraz 4 duże parkingi zrobione w pobliżu. I nie było problemu zaparkować tam i się przejść. Ale akurat na Sienkiewicza nie ma naprawdę gdzie lub w pobliżu możliwie blisko.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.11.2019, 14:10 (odpowiedź do xs)
jak bym mieszkał w tym bloku,to dlaczego miał bym gdzie indziej parkować.a idiotę ruch.. w mordę !!!!!!!!!!