Wydanie nr 263/2021, Poniedziałek 20.09.2021
imieniny: pokaż (13 imiona)Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Kościuszki w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Kościuszki w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Nasi widzowie są bardzo czujni i często ze swoimi spostrzeżeniami dzielą się z nami. W tym przypadku nie jest inaczej. Przesłano nam zdjęcie „mistrzowskiego zastawienia samochodów” przez kierowcę srebrnego mercedesa.

Jeden z mieszkańców przesłał zdjęcie wraz z cytatem z kodeksu drogowego, który odnosi się do sytuacji, jaką sfotografował na parkingu przy ul. Kościuszki 5 A w Malborku.

W strefie zamieszkania pojazdy lub zespoły pojazdów nie mogą przekraczać prędkości 20 km/h. Zabroniony jest postój w innym miejscu, niż do tego wyznaczone”.

Zwraca również uwagę na fakt, że wspomniane miejsce to strefa zamieszkania, a kierowcy korzystający z miejsc parkingowych, robią co chcą.


Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres:

redakcja@zulawyimierzeja24.pl

redakcja@tvregionalna24.pl

info@tvregionalna24.pl

redakcja@tvmalbork.pl

Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! Można w formie mailowej.: "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania".

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Justa
Justa 02.11.2019, 08:35
Brawo dla kierowcy, widać wcześniejsze pójście na emeryturę służy donosicielom bo nie mają co robić. Od lat wszyscy piszą o parkingach, których jest tyle co kot napłakał a Burmistrz ma to gdzieś tylko szuka milionów oszczędności kosztem mieszkancow
Gość
Gość 30.10.2019, 15:28
o którym aucie mowa? citroen i czerwony stoją nie poprawnie, często tam tak stają myślą że auto się tak złamie do tyłu że miejsca starczy, mercedes może kierowca jest w środku... - co nie znaczy że stoi poprawnie :)
widz.
widz. 30.10.2019, 17:27 (odpowiedź do Gość )
Kierowca tego mercedesa robi to nagminnie. W dodatku jego tam nie było.
!@#$%^&*()
!@#$%^&*() 30.10.2019, 14:38
Same barany!
Kierowca
Kierowca 30.10.2019, 13:46
Podobno najłatwiej jest wgnieść drzwi kolanem ?
dan
dan 01.11.2019, 09:49 (odpowiedź do Kierowca)
Dla prostaka intelektualnego jak najbardziej najlatwiej. Samochód to przedmiot nie myślący. kierowcą jest czlowiek i on ponosi skutki działania. Za umyslne uszkodzenie mienia grozi kara.