Wydanie nr 172/2024, Czwartek 20.06.2024
imieniny: pokaż (8 imion)Bożena, Bogna, Rafał, Edburga, Gemma, Florentyna, Franciszek, Hektor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Rolniczej w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Rolniczej w Malborku. fot. widz TvRegionalna24.pl
Parkowanie samochodu przysporzyło problemów czy stresów nie tylko początkującym, ale także doświadczonym kierowcom. Co niektórzy, mimo wielu lat praktyki, nie wiedzą, jakie prawidłowe są techniki i reguły parkowania. Niestety przez to w wielu miejscach możemy obserwować pojazdy zaparkowane w nieodpowiedni albo komiczny sposób.

Na naszą redakcyjną skrzynkę mailową jedna z mieszkanek ul. Rolniczej w Malborka przesłała zdjęcie samochodu, którego kierowca zdecydowanie na bakier jest z prawidłowym parkowaniem w wyznaczonym do tego miejscu. Czy i tym razem winowajcą był pośpiech czy brak umiejętności?

- „Gorąca prośba do mieszkańców Rolniczej 14 i okolicznych o zwracanie uwagi jak parkują. Zdjęcie w załączniku to tylko przykład, non stop jest problem z miejscami właśnie przez takie osoby” - napisała mieszkanka.

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Akmet
Akmet 09.09.2022, 09:35
Samochód z lewej stoi jak pała, a Wy pismaki się czepiacie audi. Żenada.
realista
realista 09.09.2022, 08:39
Może kiedy parkował nie miał innej mozliwości tylko tak stanąć bo inni źle zaparkowali ... po jakimś czasie odjechali a on został. To często spotykana sytuacja pod marketami ...
Romek
Romek 09.09.2022, 19:36 (odpowiedź do realista)
Masz rację, tak mogło być. Niestety TV Malbork to brukowiec, który żywi się z takich wiadomości. Ponownie wróciło przedstawianie GMB, GSZ itd, tak jakby tablica rejestracyjna miała jakiekolwiek znaczenie. Pachnie zaściankiem.
I proszę szanowną Redakcję o nieusuwanie tego wpisu ;)
Ktoś
Ktoś 09.09.2022, 21:19 (odpowiedź do Romek)
Ale żeś zabłysnął.
Romek
Romek 09.09.2022, 22:23 (odpowiedź do Ktoś)
Panie Redaktorze, proszę się nie gniewać.