Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Strajk kobiet w Malborku. Marta Lempart wsparła malborski strajk i zaprezentowała postulaty protestujących [wideo i zdjęcia] - Uwaga! Materiał wideo zawiera wulgaryzmy.

Strajk kobiet w Malborku. Marta Lempart wsparła malborski strajk i zaprezentowała postulaty protestujących [wideo i zdjęcia] - Uwaga! Materiał wideo zawiera wulgaryzmy. fot. TvMalbork
Malbork. Kolejny dzień protestów po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. W sobotę (07 listopada) malborski strajk kobiet wsparła Marta Lempart, liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Protestujący przygotowali także banery z postulatami. Uwaga! Materiał wideo zawiera wulgaryzmy.

 

- „Była moc na pierwszej, była moc na drugiej Czarnej Jeździe. Lecimy na trzecią, bo nadal nie podoba nam się to, co robi z nami pisowski rząd oszustów i kłamców. Nikt nie będzie nam w życiu prywatnym grzebał. Mamy prawo protestować. I zaprotestujemy na grubo. Kto z nami? Marta Lempart i okoliczne miasta. Powiedzmy im wszystkim, że mamy dość państwa z papieru. Gorąco zapraszamy Tczew, Elbląg, Stare Pole, Sztum, Kwidzyn, Dzierzgoń, Starogard i nawet Trójmiasto - lecimy na skalę. Bo wykańczają nasze biznesy, bo zaglądają nam w łóżka, bo mieszają się w rodziny, bo mówią nam jak myśleć i jak żyć, bo gotują nam państwo wyznaniowe” - informuje na swoim profilu Malborski Strajk Kobiet.

 

Razem z samochodowym odbędzie się protest-spacer pieszy. Poprowadzą go dziewczyny z OSK, porozmawia z Wami Marta Lempart. Co zabieramy? Transparenty, parasolki, przydadzą się gwizdki, garnki, tamburyn, grzechotki - co tam potrafi hałasować !
Pokażcie Kochani jak bardzo nie podoba się Wam to, co funduje Polsce PiS, jak bardzo nie chcecie, żeby ktoś zaglądał w nasze życie prywatne.
- Protest-Spacer: ZBIÓRKA CH ZAWISZA 17:15, spacerujemy odkąd zrówna się z nami kolumna aut! 
- Trasa: CH ZAWISZA, w maleńkich grupkach, zachowujemy dystans, zakładamy maseczki. Zawracamy na skrzyżowaniu E-Leclerc, spacerujemy do Baszty przed mostem, koniec. A kto ma ochotę, wie gdzie można się przejść i pozostawić transparenty i znicze z dedykacją.

 


Malbork ma moc i ma głos!
W sobotę, 7 listopada br. o godzinie 17 z parkingu przy Tesco na Grobelnie wyruszy CZARNA JAZDA.

- „Tym razem Protest KLAKSONEM, blokujemy malborskie odcinki dróg krajowych. Masz duże auto? Możesz wieźć banner? Flagę? Plakat? Bądź na zbiórce wcześniej. Podzielimy się tym, co mamy. Chcesz nas wesprzeć lawetą, tirem, audio, megafonem, agregatem? Pisz na priv do @Malborski Strajk Kobiet” - informuje MSK.

Trasa przejazdu: Tesco Malbork Grobelno - Lotos Wojska Polskiego (wylot na Elbląg) i powtórka trasy

- „Będzie głośno, będzie nas dużo, lekcja demokracji w wydaniu MEGA. To nasza szansa, żeby pokazać, że NIC O NAS, BEZ NAS!” - apeluje Malborski Strajk Kobiet.

 

Malborski Strajk Kobiet
Przejdź do komentarzy

 

 

 

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (75)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
t_m
elblążanin 10.11.2020, 15:31
Przejeżdżałem przez Malbork i włączyłem się do strajku :) Do boju lwice!
Zwykły robol .
Zwykły robol . 09.11.2020, 09:08
Nawet 30 osób nie było ,kobiety w Malborku są super ,a te parę wściekłych macic olać .
Socjolog
Socjolog 08.11.2020, 14:03
...............................ludzie na ulicach całej Polski żegnają odchodzący PIS od rządzenia na zawsze.
as97
as97 08.11.2020, 01:02
Po frekwencji widać, że to już chyba ostatni wiec.Wsparcie nie nadjechało. Ciamajdan.
życie
życie 07.11.2020, 21:46
Kiedy skończy się festiwal głupoty kaczora? Nie miał nigdy kobiety co on może wiedzieć życiu