Wydanie nr 147/2022, Piątek 27.05.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Lucjan, Magdalena, Oliwer, Radowit, Izydor, Juliusz, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Smoluchowskiego w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Smoluchowskiego w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Po raz kolejny wracamy do tematu spacerów mieszkańców naszego miasta. Jak mają swobodnie uczęszczać na piesze wycieczki, gdy na chodniku zaparkowane są samochody? Chodzić po ulicy?

Do naszej redakcji nadesłano zdjęcia samochodu osobowego zaparkowanego właśnie na chodniku przy ulicy Smoluchowskiego w Malborku. Autor zdjęcia napisał, że nie lubi tego robić, ponieważ sam czasami śmieje się ze zdjęć wyrwanych z kontekstu. „Ale to po prostu mistrz mistrzów... Ignorancja innych – poziom hard. Mam BMW i mam wyr... na innych”.

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach.

Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację!

Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Smoluchowskiego
Smoluchowskiego 18.02.2020, 18:55
Kolanem wpychamy błotnik. Nie drzwi tylko błotnik i to nad kołem. Nic nie słychać a szkoda poważna. Działa. Sprawdziłem.
ony
ony 05.02.2020, 12:19
BMW i sprawa jasna , stan umysłu. Ciekawe czy kierowca miał torebkę?
Kamil
Kamil 04.02.2020, 16:50
nie zesrajta sie
Gość
Gość 04.02.2020, 15:07
Nie Waldemar tylko ja :) człowiek, który raczej na co dzień sam się śmieje z takich Waldemarów i zdjęć wyrwanych z "kontekstu" ale tutaj to mistrz nie tylko parkowania ale totalnej ignorancji innych. mam BMW i mam wyjeb*** w innych. Przecież to auto po prostu wjechało na chodnik. gdzie przed nim i za nim stoją auta zaparkowane też ale jedynie delikatnie kołami na chodniku.
Szmitek
Szmitek 04.02.2020, 13:51
Pewnie Waldemar zgłosił Malborski Łowca wykroczeń