Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Kotarbińskiego w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Kotarbińskiego w Malborku. fot. widz TvMalbork.pl
Ciepła zima skłania wielu mieszkańców do spacerów na świeżym powietrzu. Jest sucho, ciepło jak na styczniową temperaturę, a do tego rozpoczęły się ferie zimowe. Jednak, jak tu spacerować, gdy na chodniku zaparkowane są samochody? Chodzić po ulicy?

Do naszej redakcji nadesłano zdjęcia samochodu osobowego zaparkowanego właśnie na chodniku przy Poradni psychologiczno – pedagogicznej przy ul. Kotarbińskiego w Malborku. Autorka zdjęcia napisała, że do takich sytuacji w tym miejscu dochodzi notorycznie - „żebym ja musiała z dzieckiem po trawie chodzić...”. Zasugerowała, że postawione powinny być tam jakieś płotki, które uniemożliwiłyby parkowanie na chodnikach. Może ktoś w końcu straci cierpliwość i je tam postawi?

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach.

Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację!

Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Gość
Gość 20.01.2020, 11:00
właśnie a czy to nie jest miejsce parkingowe przy którym nagle kończy się chodnik?
Majster
Majster 16.01.2020, 21:13
Ahh ta Polska cebula. Najlepiej to siedzieć w domu i nie wychodzić bo na każdym kroku można być obsmarowanym w internecie przez naszych cebulionów.
Golileo
Golileo 16.01.2020, 14:08
Bo to Malbork
Mk
Mk 15.01.2020, 16:32
Tylko, że auto to nie stoi na chodniku tylko na miejscu parkingowym a chodnik sobie idzie idzie i nagle się kończy na miejscu parkingowym.
xD
xD 15.01.2020, 16:15
co za dzban robił te zdjęcia, przecież nie będzie tam stał cały czas, załatwi potrzebę i odjedzie, a ty święta krowo użyj mózgu (o ile go masz) i go omiń