Wydanie nr 29/2023, Niedziela 29.01.2023
imieniny: pokaż (7 imion)Franciszek Salezy, Sulpicjusz, Ismena, Gildas, Konstancja, Waleriusz, Zdzisław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Jagiellońskiej w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Jagiellońskiej w Malborku. fot. Widz TvRegionalna24.pl
Miejcie się na baczności, kierowcy. W świecie technicznych nowinek nie wiemy nawet, kiedy możemy zostać „bohaterami” naszego cyklu pt. Mistrzowie (nie tylko) parkowania. Pamiętajmy, że nikt nie jest zwolniony z przestrzegania zasad ruchu drogowego, nawet pojazdy uprzywilejowane tylko w wyjątkowych sytuacjach mogą nie stosować się do nich.

 

Od jednego z naszych widzów otrzymaliśmy zdjęcie samochodu, którego kierowca „w umiejętny sposób” zaparkował na jednym z osiedli przy ul. Jagiellońskiej w Malborku.

- „Sprawdziłem, nie było nikogo w aucie” - napisał mieszkaniec.

Może zapomniał zaciągnąć ręcznego, albo bardzo się spieszył, że było mu to obojętne, w jaki sposób zaparkuje. Ale czy pośpiech powinien być usprawiedliwieniem dla takiego zachowania?

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

 

 

 

Zdjęcie od widza TvRegionalna24.pl


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.