Wydanie nr 28/2023, Sobota 28.01.2023
imieniny: pokaż (12 imiona)Augustyn, Manfred, Manfreda, Flawian, Ildefons, Julian, Karol, Piotr, Roger, Tomasz, Waleriusz, Walery
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Sienkiewicza i 17 Marca w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Sienkiewicza i 17 Marca w Malborku. fot. Widz TvRegionalna24.pl
Niektórym kierowcom się wydaje, że są najważniejsi i bez względu na okoliczności i miejsce, parkują gdzie chcą i jak chcą, nie widząc problemu czy robią to w sposób prawidłowy czy też nie. Niech inni się martwią, nie oni.

 

Na naszą skrzynkę redakcyjną mieszkańcy podesłali kolejne zdjęcia kierowców, którzy zdecydowanie nie przejmowali się tym, jak i gdzie parkują. Nie mówiąc już o innych kierowcach – czy dadzą radę wyjechać, czy też nie.

- „Tak u nas parkują na Sienkiewicza, nikt inny nie może zaparkować, bo pan hrabia blokuje wjazd” - informuje mieszkaniec.

- „Parkowanie pod pocztą” - informuje kolejny.


 

A wy co sądzicie na ten temat?


 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach.

Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

 

 

 

Zdjęcia od widzów TvRegionalna24.pl
 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kretynizm
Kretynizm 09.11.2021, 06:49
Deweloperzy niech pomyślą, gdzie mieszkańcy maja parkować swoje auta? Państwo miliardy zarabia na autach i ma tez obowiązek stworzyć infrastrukturę. Urzędasy i deweloperzy odpowiedzialni za budowanie klatek dla ludzi, co myślicie?
lolek
lolek 06.11.2021, 20:35
Widać że nie ma miejsca aby zaparkować. Także są ważniejsze sprawy o których można pisać jak brak sygnalizacji świetlnej na przejściach przy ul.Kotarbińskiego
Waldi
Waldi 06.11.2021, 05:35
A co myślicie o kierowcach co nagminnie parkują na kopercie dla niepełnosprawnych bez uprawnień
janek
janek 05.11.2021, 13:02
To nie jest jedyny przypadek "takiego" parkowania. Na tym parkingu, jest to, niestety codzienność. Parkowanie na wjeździe na parking, ustawianie auta w sposób blokujący wyjazd z miejsca parkingowego, ustawianie auta na malowanym przejściu dla pieszych, na wprost wejścia na schody, właśnie na tym parkingu. Już nie będę opisywał parkujących przed wejściem do Intermarche, czy przy Lidlu. Jeszcze trochę, a niektórzy kierowcy, będą parkować w wejściu do sklepu. Szkoda, że jeżdżące patrole policji i SM, nie reagują na takie zachowania. Czy tak trudno wysiąść z auta i zająć się takim kierowcą? A jeśli nie widać tego z okien pojazdu, to może pieszy patrol?