Wydanie nr 279/2022, Czwartek 6.10.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Fryderyka, Alberta, Brunon, Roman, Bronisław, Baldwin, Baldwina, Askaniusz, Artur
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Głównej i Sienkiewicza w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Głównej i Sienkiewicza w Malborku. fot. Widz TvRegionalna24.pl
Złe parkowanie w miejscach do tego przeznaczonych dość często pojawia się na łamach naszej telewizji. Czy zawsze jest ono wynikiem pośpiechu, czy jednak brakiem umiejętności kierowcy? A może po prostu kierowcy mają w przysłowiowym nosie to, w jaki sposób zaparkują.

 

Problem z miejscami parkingowymi pod supermarketami wydaje się w ostatnim czasie narastający. Są dni, kiedy kierowcy naprawdę muszą uzbroić się w cierpliwość, by spokojnie móc znaleźć wolne miejsce. A czasami chyba brakuje im już nawet tego i parkują, gdzie popadnie.

 

Do naszej redakcji TvRegionalna24.pl napisał jeden z mieszkańców, który zaobserwował nieprawidłowości na parkingu pod pawilonem handlowo-usługowym na Sienkiewicza i pod supermarketem na Wielbarku.

- „Pan tak się spieszył, że nawet nie zdążył zaparkować w miejsce parkingowe” - napisał o pierwszej sytuacji. - „Pozdrawiam ludzi, którzy parkują przed samymi drzwiami Biedronki na Wielbarku” - dotyczy drugiej sytuacji.

 

A wy co na ten temat sądzicie?

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach.

Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
zestresowany
zestresowany 17.05.2022, 18:14
Może zacząć karać właścicieli psów które robią dwójkę na trawniki.
Ja
Ja 08.10.2021, 07:26
Tam jest kamera Straży Miejskiej. Może go widzieli
AM
AM 08.10.2021, 00:18
To prawda może mają wykupione prawa jazdy poprostu udają że im się uda
gość
gość 07.10.2021, 19:11
Chodziłem do szkoły średniej w tym mieście po latach obserwacji jak widzę niektórych mieszkańców i ich zachowanie tzw. śmierdzących leni nierobów i inny element społeczny kiedyś poświecę cały dzień dla ich dobra na kilka lat mnie zapamiętają pokarze im zapoznam ich z batem jak działa nie chodzi o bicie sami jak będą chcieli nauczą się miedzy sobą z niego korzystać mogą improwizować a na dokładkę z kijem takim jak się przegania byki na polu żeby dobrze szli do celu i niestali jak przysłowiowe osły w miejscu albo najedzą się wstydu.
Żenada  !!!
Żenada !!! 08.10.2021, 01:02 (odpowiedź do gość)
Dotychczas pokazałeś swoje dyletanctwo w znajomości polskiej ortografii. Ponadto nie pisz komentarzy po alkoholowej libacji bo piszesz bez ładu i składu.
Malgorzata
Malgorzata 07.10.2021, 16:38
Polecam kurs buddystyczny dla tych kierowcow. Wiecej swiadomosci ze nie zyje sie na bezludnej wyspie przyczyni sie dla dobra nas wszystkich! A w ogole to kocham to miasto!