Wydanie nr 279/2022, Czwartek 6.10.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Fryderyka, Alberta, Brunon, Roman, Bronisław, Baldwin, Baldwina, Askaniusz, Artur
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Smoluchowskiego w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Smoluchowskiego w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Ostatnio pisaliśmy o tym, że wielu kierowców ma problem z prawidłowym parkowaniem na osiedlowych parkingach. Mowa tu oczywiście o parkingach, gdzie wystarczy wjechać między dwie wyznaczone linie. W dalszym ciągu dostajemy zdjęcia, które wskazują, że mimo wytyczonych linii, jest to olbrzymi problem dla wielu kierowców.

 

Kierowcy często zapominają, że wystarczy jeden źle zaparkowany pojazd, a lawina błędnego parkowania sama ruszy doprowadzając do tego, że w wyniku tego komuś najzwyczajniej zabraknie wolnego miejsca parkingowego. Ale czy w każdym przypadku dotyczy to pośpiechu kierowcy, czy jednak czymś innym te osoby się kierują? Czym? Sami odpowiedzcie na to pytanie.

 

Na naszą skrzynkę mailową przyszło zdjęcie kolejnego kierowcy, który raczej nie martwi się innymi kierowcami, czy będą w ogóle mieli wolne miejsce do parkowania.

- „Kierowca tego auta chyba nie wie, że oprócz niego, na parkingu chcą zaparkować też inni kierowcy” - napisała mieszkanka Malborka. - „To nie pierwszy raz. Jedno auto, trzy miejsca parkingowe”.

 

A wy co na ten temat sądzicie?

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach.

Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kon
Kon 23.07.2021, 13:41
Są tam malowane przepisowe białe pasy? Nie? To pocałujta w dupę wójta, może sobie nawet w poprzek stanąć. Autor zdjęcia nie ma pojęcia o przepisach ruchu drogowego.
meiw
meiw 23.07.2021, 07:27
sebek, weź się naucz parkować tą landarą
seba
seba 22.07.2021, 16:01
Na tych liniach to sobie sam parkuj jak chcesz mieć poobijane drzwi przez ..peda..w.
Ha ha ha.
Ha ha ha. 22.07.2021, 21:48 (odpowiedź do seba)
Skoro nie potrafisz prawidłowo zaparkować to kup sobie hulajnogę i wnoś ją do mieszkania.