Wydanie nr 279/2022, Czwartek 6.10.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Fryderyka, Alberta, Brunon, Roman, Bronisław, Baldwin, Baldwina, Askaniusz, Artur
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Czerskiego w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Czerskiego w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Obserwując osiedlowe parkingi często dochodzimy do wniosku, że ilu kierowców, tyle technik parkowania pojazdów. Wszystko zależy od umiejętności samego kierowcy, które nabył wraz z doświadczeniem, ale również od gabarytów samego pojazdu. Ale czy na pewno? Czy nie wydaje wam się, że w ostatnim czasie kierowców gubi po prostu pośpiech? I za jego sprawą popełniają błędy, które inni chętnie wykorzystują robiąc zdjęcia do naszej rubryki?

 

Ostatnio dostaliśmy zdjęcie parkingu przy osiedlu na ulicy Czerskiego w Malborku.

- „Od kilku dni ktoś postawił auto na dwóch miejscach parkingowych. W tym przypadku chyba nie ma tłumaczenia, że po prawej stało inne auto i on musiał tak zaparkować” - napisał mieszkaniec Malborka.

A wy co na ten temat sądzicie?

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
ads
ads 10.12.2020, 10:47
Najbardziej wkurzający i tak są ci, którzy parkują wzdłuż klatek utrudniając osobom, które zaparkowały auta w miejscu do tego przeznaczonym. Z pozdrowieniami dla somsiadów z Słowackiego, którym nie chce się przejść kilka kroków dalej na parking.
Kier
Kier 10.12.2020, 07:30
Po prawej stronie stał motor i tyle w temacie a zdrugiej strony jak ktoś mu obił drzwiami samochód to parkuje na dwóch miejscach i tyle w temacie.
mieszkaniec
mieszkaniec 15.12.2020, 21:08 (odpowiedź do Kier)
Kiedyś zwróciłem uwagę kobiecie wysiadającej z auta która obijała inne auto,co mi kobieta odpowiedziała ,to jak mam wysiąść
Gość
Gość 10.12.2020, 08:19 (odpowiedź do Kier)
toteż jestem zdania i powtarzam tyle razy, że takie zdjęcia to lipa... sam wracam jako ostatni na osiedlu. Parkuj gdzie wolna luka. Rano stoję już sam.