Wydanie nr 146/2022, Czwartek 26.05.2022
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Kotarbińskiego w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Kotarbińskiego w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Zapewne wielu kierowców zgodzi się, że mniej denerwuje ich brak wolnego miejsca na parkingu, niż samochód zaparkowany na granicy dwóch miejsc i to w taki sposób, że ani z jednej ani z drugiej strony żaden samochód już nie zaparkuje. Może motor albo rower? Nie, najczęściej zostaje tylko miejsce na dziecięcą hulajnogę.

Dostaliśmy na naszą skrzynkę e- mail zdjęcie od widza, który uwiecznił takiego kierowcę na parkingu pod pocztą na ulicy Kotarbińskiego w Malborku. Być może kierowca chciał wysłać list do świętego Mikołaja i z tych emocji nie zwracał uwagi, jak parkuje swoje auto...

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach.

Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację!

Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
cała ja
cała ja 24.12.2019, 11:15
Szerokość miejsc do parkowania też zostawia wiele do życzenia- spójrzcie na to zdjęcie z ul. Kotarbińskiego...jeśli zaparkowały by tam dwa samochody to jest problem w wyjściem z samochodu....lub poobijane drzwi...ciężko pracowałam by kupić samochód taki zwyczajny ....ale i tak nie chciałabym, żeby ktoś go poobijał wysiadając ze swojego auta....
Driver
Driver 20.12.2019, 11:19
Akurat to miejsce do zaparkowania to gimnastyka! Trzeba się nie mało nakręcić by ustawić auto! A jak ktoś starszy albo świeży kierowca? Nic dziwnego! Jestem ciekawy jak tv Malbork by się złożyli przy tej skrzynce
Mieszkaniec oś południe
Mieszkaniec oś południe 20.12.2019, 00:01
Osobiście byłem świadkiem kiedy kierujący by wyjechać poświęcił tylną szybę w samochodzie,zero możliwości do wyjazdu kiedy wszystkie miejsca zastawione, osobiście stawiam samochód na wiazdach do garaży przy tym bloku, totalna lipa ten parking.
parking
parking 19.12.2019, 18:53
Najgorszy parking przy poczcie. jak tak się nie stanie to się nie wyjedzie,
GMB
GMB 19.12.2019, 08:53
inaczej by nie wyjechał, bardzo dobrze stoi!!! Pewnie zdjęcie robił cymbał bez prawa jazdy lub samochodu, Ogarnij sięmłocie i zobacz jak tam jest ciasno
hahahahaha
hahahahaha 19.12.2019, 15:09 (odpowiedź do GMB)
złej baletnicy....
xs
xs 19.12.2019, 13:29 (odpowiedź do GMB)
jakoś reszta aut, które widać na zdjęciu potrafiła zaparkować w wyznaczonych miejscach
Obserwator
Obserwator 19.12.2019, 02:02
Miejsca jest tyle co w skrytkach paczkomatu. Pozdrawiam tv.reklame każde okno to nowa oferta
Rychu
Rychu 18.12.2019, 20:26
Nawet gdyby zaparkował bliżej krawężnika to między nim a renault i tak ciężko by było wcisnąć jeszcze jeden samochód. A jeżeli już ktoś by jednak wjechał to prawdopodobnie wysiadka z obijaniem drzwi. Źle rozplanowano miejsca postojowe. Zrobić większy parking albo na mniejszą liczbę stanowisk ale sensownej wielkości. W Malborku parkingów z takimi mikroskopijnymi stanowiskami jest więcej.
posta
posta 18.12.2019, 21:35 (odpowiedź do Rychu )
Wjazd tam też jest tak ciasny, ze sporo by się nakręcił a efekt żaden.