Wydanie nr 231/2022, Piątek 19.08.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Bolesław, Ludwik, Emilia, Sykstus, Juliusz, Jan, Sebald , Julian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

TEL MAX SZTUM W II LIDZE MISTRZEM ŻUŁAWSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ.NOWY DWÓR GDAŃSKI-20.02.2015

TEL MAX SZTUM W II LIDZE MISTRZEM ŻUŁAWSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ.NOWY DWÓR GDAŃSKI-20.02.2015 fot. Edyta Kozakiewicz [Edka]

W II lidze ŻHLPN zwyciężył TelMax Sztum przed Stonoga Team oraz Neptunem. Nagrody zawodnikom wręczył Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski oraz Prezes Żuławskiego Towarzystwa Sportowego Tadeusz Studziński.

Poniżej składy wszystkich drużyn II ligi biorących udział w zakończonej dziś XIX ŻHLPN.

Neptun Skład: Górnicz Marcin, Sienkiewicz Wojciech, Makarski Paweł, Czyczkan Wiktor, Weremko Maks, Augustyniak Piotr, Piotrowski Mateusz, Kacpra Mateusz, Rutkowski Arkadiusz, Schmid Kamil, Wilczyński Sebastian, Kryński Cezary, Mularczyk Jakub, Pawłowski Szymon.

Hemako Junior Sztutowo Skład: Skwarzec Konrad, Popielarski Mateusz, Friszkemut Karol, Kiełczyński Patryk, Kiełczyński Dawid, Skwarzec Kacper, Szloser Bartosz, Sala Maciej, Łyczak Michał, Żuchowski Kamil, Krzyżanowski Kamil, Ranoszek Maciej.

Thermel Doświadczeni Skład: Damaschke Wojciech, Liguz Tomasz, Gutowski Jarosław, Tokarski Janusz, Fryc Piotr, Krycia Krzysztof, Szmajda Bogdan, Bartosiński Robert, Rychert Dawid.

KS Tuja ŻBS Skład: Ziętarski Przemysław, Ziętarski Robert, Rogacewicz Patryk, Bukowski Rafał, Sadocha Maciej, Kołodziejczyk Łukasz, Rybka Przemysław, Sojda Piotr, Złoty Przemysław, Kielar Krystian, Świech Łukasz, Zelant Mateusz, Gruszewski Bartek, Talik Piotr.

FC Maktro Kmiecin Skład: Piotrkowicz Rafał, Ostrowski Mariusz, Stolarz Ireneusz, Łoś Marcin, Zacharski Marek, Szuba Grzegorz, Typiński Dominik, Typiński Krzysztof, Głowacki Łukasz, Głowacki Michał, Fryc Bartek, Koller Piotr, Talik Aleksander.

Stonoga Team Skład: Malej Przemysław, Gębacz Piotr, Żurawski Arkadiusz, Sobociński Patryk, Niedźwiedzki Wojciech, Wójcik Adrian, Piotrkowicz Patryk, Rombalski Adam, Rombalski Paweł, Wójcik Tomasz, Wojdak Michał.

TelMax Sztum Skład: Marcinkowski Dawid, Just Michał, Just Paweł, Kozłowski Dominik, Kozłowski Patryk, Słodkowski Rafał, Corn Mariusz, Więckowski Radosław, Zamrzycki Łukasz, Marcinkowski Marek, Kobyliński Mateusz, Kukawka Łukasz, Zyska Wojciech Ekipa Skład: Kuriański Łukasz, Juda Adrian, Prusak Paweł, Juda Dawid, Własiuk Piotr, Juda Patryk, Malej Jarosław, Elmrych Michał, Rucińska Ola, Fryc Rafał, Grabowski Jacek, Ruciński Przemysław.

Morze Stegna Skład: Werner Michał, Lasota Szymon, Afeltowicz Daniel, Juśko Krzysztof, Błaszczyk Adrian, Burliga Łukasz, Mikiprowicz Michał, Dzioba Filip, Szymański Greko, Cisek Maciej.

Superagent.com.pl Skład: Misarko Łukasz, Jeżewski Łukasz, Modrzejewski Patryk, Łata Kamil, Modrzejewski Łukasz, Modrzejewski Marek, Skoneczny Adrian, Skoneczny Daniel, Malec Paweł, Gogola Dawid Gogola Daniel, Szkałuba Dawid, Kawczak Łukasz, Mańkowski Kamil, Szymański Jacek, Szczepanik Sławomir, Dombrowski Radosław, Antonowicz Łukasz, Król Paweł

 

Edyta Kozakiewicz
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Piłka halowa


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.