Wydanie nr 170/2024, Wtorek 18.06.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Elżbieta, Paula, Marek, Efrem, Emil, Gerwazy, Drohobysz, Amanda, Miłobor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kino w Malborku! Mamy dla was bilety na Akademię Pana Kleksa, Wyfrunięci i Fuks 2 - znamy nazwiska zwycięzców.

  • Wydanie nr 170/2024
  • 6 stycznia 2024, 11:34
  • OUTDOOR CINEMA
  • KonkursyRamówki
W czwartek, 11 stycznia 2024 r. Profesjonalne Kino Objazdowe odwiedzi nasze miasto pod hasłem IDĘ DO KINA Malbork i zaprezentuje premiery kinowe w Szkole Łacińskiej. W repertuarze m.in.: „Akademia Pana Kleksa”, „Wyfrunięci”, „Fuks 2”. Mamy dla Was podwójne bilety!

Filmowe wieczory w karnawałowym nastroju to okazja do obejrzenia najnowszych premier 2024 roku w swoim mieście. Wspólne wyjście do kina z rodziną i przyjaciółmi to idealny pomysł na rozpoczęcie nowego roku. Przez cały styczeń w wybranych miastach, w których nie ma kin, na wielkim ekranie pojawią się największe hity kinowe.

W repertuarze m.in.: nowa ekranizacja powieści Jana Brzechwy Akademia Pana Kleksa” w reżyserii Macieja Kawulskiego. W najbardziej spektakularnym polskim filmie familijnym w historii występują m.in. Tomasz Kot wcielający się w postać Ambrożego Kleksa oraz grająca Adę Niezgódkę Antonina Litwiniak. W rolę tajemniczego Doktora wcielił się sam Piotr Fronczewski znany wszystkim z oryginalnej serii. Dla najmłodszych widzów familijny megahit „Wyfrunięci” - wzruszająca opowieść o znaczeniu rodziny i marzeniach o przygodzie. Nowa animacja ze studia Illumination – twórców słynnych „Minionków” opowie nam historię rodziny kaczek, które wyruszają we wspaniałą podróż do ciepłych krajów. Na wieczorne seanse Profesjonalne Kino Objazdowe zaprasza na film „Fuks 2”kontynuację kultowej komedii gangsterskiej z 1999 roku. W filmie wystąpił ponownie Maciej Stuhr, a w roli jego syna, który idzie w ślady ojca Maciej Musiał. Na ekranie pojawią się także: Janusz Gajos, Cezary Pazury, Sonia Bohosiewicz, Paulina Gałązka i Katarzyna Sawczuk. Gwiazdorska obsada, zwroty akcji i emocjonująca fabuła gwarantowane.

Więcej informacji na https://idedokina.pl/trasa_kina/szczegoly/826


 

Mamy dla Was podwójne bilety na seanse do kina objazdowego w Malborku.

Nie zapomnijcie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku, ponieważ osoba biorąca udział w tym konkursie wyraża zgodę na zrobienie zdjęcia, które umieszczone będzie na naszych stronach i profilach Facebook. Oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Ja niżej popisana/podpisany na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust. 2 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. Urz. UE L 119/1, z 4.5.2016, zwanego dalej „RODO” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska dla potrzeb konkursu, którego nagrodą jest dwuosobowy bilet. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne. Ja niżej podpisany/a na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994r (Dz. U. z 2018, poz. 1191 ze zm.) o prawie autorskim i prawach pokrewnych oświadczam, że wyrażam zgodę na utrwalenie oraz nieodpłatne, wielokrotne, rozpowszechnianie mojego wizerunku poprzez stronę internetową TvMalbork.pl i TvRegionalna24.pl oraz Facebooka w celach informacyjnych o wygranym konkursie,. Jednocześnie oświadczam, że w/w materiały z moim udziałem nie naruszają moich dóbr osobistych.


Ważne! Podajcie Imię i Nazwisko oraz nr telefonu do kontaktu!

Wygrają osoby, które jako pierwsze na e-mail info@tvregionalna24.pl prześlą odpowiedź na pytanie:

Gdzie znajduje się Biuro Obsługi Klienta Malborskich Światłowodów i jaka jest ich najnowsza promocja Noworoczna na mega szybki internet światłowodowy.

 

W konkursie „Idę do kina w Malborku” zorganizowanego przez TvRegionalna24.pl – TvMalbork.pl wygrali:

Damian Majowicz, Marcin Deis i Dominika Deis, którzy wybrali seans „Akademia Pana Kleksa”

Kamil Koziatek - „FUKS 2”

Karolina Barańska - „Wyfrunięci”

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy fantastycznego seansu oraz dużo pozytywnych emocji!

 

OUTDOOR CINEMA
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Konkursy


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.