Wydanie nr 170/2024, Wtorek 18.06.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Elżbieta, Paula, Marek, Efrem, Emil, Gerwazy, Drohobysz, Amanda, Miłobor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pan Li w Malborku. Uwaga konkurs - Mamy dla was bilety!

Pan Li przetestuje w Malborku magiczne tricki do nowego programu. Zobaczymy go w kultowej postaci iżulionisty. Czego możecie się spodziewać? Przeczyta wasze myśli, zrobi was w ciula z kartami oraz będzie możliwość wygrania dużych nagród w konkursie. Pomimo alkoholu będą trafne riposty, szybkie odbicia piłeczki i nieprzewidziane improwizacje jak na żula przystało. Podobnie jak w poprzednim programie będziecie współtwórcami tego show.

Mamy do rozlosowania dla was bilety.

26 kwietnia 2023 o godz. 18:00 Malbork

CieKawa KluboKawiarnia,

ul. Grunwaldzka 16-18

KUP BILET

 

Mamy dwa podwójne bilety na występ do wygrania.

Po bilety będzie trzeba udać się osobiście do Redakcji TvMalbork.pl - odbiór w godzinach 12:00 -16.00
Nie zapomnijcie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku, ponieważ osoba biorąca udział w tym konkursie wyraża zgodę na zrobienie zdjęcia, które umieszczone będzie na naszych stronach i profilach Facebook. Oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Ja niżej popisana/podpisany na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust. 2 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. Urz. UE L 119/1, z 4.5.2016, zwanego dalej „RODO” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska dla potrzeb konkursu, którego nagrodą jest dwuosobowy bilet na występ Kabaretu Ciach. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne. Ja niżej podpisany/a na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994r (Dz. U. z 2018, poz. 1191 ze zm.) o prawie autorskim i prawach pokrewnych oświadczam, że wyrażam zgodę na utrwalenie oraz nieodpłatne, wielokrotne, rozpowszechnianie mojego wizerunku poprzez stronę internetową TvMalbork.pl i TvRegionalna24.pl oraz Facebooka w celach informacyjnych o wygranym konkursie,. Jednocześnie oświadczam, że w/w materiały  z moim udziałem nie naruszają moich dóbr osobistych.

Ważne podajcie nr telefonu do kontaktu!

Wygrają osoby, które jako pierwsze na e-mail info@tvregionalna24.pl prześlą odpowiedź na pytanie:
W której edycji "Mam Talent" występował Pan Li?

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Konkursy


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.