Wydanie nr 27/2023, Piątek 27.01.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Przejazd kolejowy na ul. de Gaulle'a czeka na rogatki i samoczynną sygnalizację – w końcu wybrano wykonawcę.

Zapewne wiele osób miało okazję przekonać się, że na trasę linii kolejowej nr 207 Malbork - Kwidzyn wróciły pociągi. Na kolejową mapę Pomorza linia ta na dobre powróciła 10 lipca 2021 r. Jednak, mimo upływu 4 lat poświęconych na modernizację tego odcinka, w dalszym ciągu na przejeździe kolejowo-drogowym w ciągu ul. gen. de Gaulle’a w Malborku nie działają szlabany i sygnalizacja świetlna. Mamy bardzo dobrą wiadomość – w końcu wybrano firmę, która zamontuje rogatki i samoczynną sygnalizację.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Region Północny poinformowały o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Dot.: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie zapytania ofertowego pn.: ,,Wymiana Urządzeń Samoczynnej Sygnalizacji Przejazdowej na linii kolejowej nr 207 w km 131,382 kat B".

Zawiadomienie o wyborze oferty najkorzystniejszej

 

W związku z toczącym się post powianiem prowadzonym w trybie zapytania ofertowego pn.: ,,Wymiana Urządzeń Samoczynnej Sygnalizacji Przejazdowej na linii kolejowej nr 207 w km 131,382 kat. B", działając w imieniu Zamawiającego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. z siedzibą w Warszawie, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji inwestycji Region Północny na podstawie § 23 Regulaminu udzielania zamówień unijnych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (dalej: Regulamin) zawiadamia o wyborze oferty najkorzystniejszej tj. oferty nr 1 złożonej przez Wykonawcę:

JAREX Spółka z o.o. (dawniej: PU JAREX Jarosław Michalski Spółka Komandytowa) ul. Białołęcka 374, 03-253 Warszawa

z ceną za realizację zamówienia wskazaną w ofercie: 699 808,35 zł netto, tj. 860 764,27 zł brutto.

Zakończenie prac planowane jest do końca III kwartału 2022 r.

Mimo wszystko, w dalszym ciągu trudno zrozumieć, dlaczego tych prac nie można było wykonać podczas generalnej modernizacji linii kolejowej nr 207.

 

 

 

 

 

 

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Józef
Józef 12.04.2022, 17:00
To świetnie, po kilku latach już będzie,ale pewnie zepsuje się po kilku miesiącach ,to już było