Wydanie nr 148/2022, Sobota 28.05.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Heladiusz, Wilhelm, Emil, Priam, Wiktor, Ignacy, German, Augustyn, Jaromir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zhakowana poczta i konto na FB. Oświadczenie Adama Ilarza.

Zhakowana poczta i konto na FB. Oświadczenie Adama Ilarza. fot. Zhakowana poczta i konto na FB. Oświadczenie Adama Ilarza
W związku z pojawiającymi się wątpliwościami dotyczącymi wydarzeń z grudnia zeszłego roku, kiedy to zostało zhakowane moje konto na FB oraz przejęta poczta internetowa przypominam moje oświadczenie w w/w sprawie:

 

„Szanowni/Drodzy Państwo,

Konto na FB udało się odzyskać! W porannych godzinach w poniedziałek 14.12.2020 nastąpiło drugie włamanie. Za pierwszym razem w piątek 11.12.2020 nie zostały zmienione hasła, więc mogłem się zalogować i usunąć zmiany jakie tam nastąpiły. Przy drugim włamaniu hasła już były zmienione , a dodatkowo straciłem dostęp do konta e-mail na poczcie WP. To skutkowało całkowitą utratą tych kont…

 

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim życzliwym mi osobom za wszelką pomoc okazaną mi w tym czasie. Za wymyślenie i udział w akcji zgłaszania mojego konta jako zhakowane. Za rozpowszechnianie informacji o tym, że konta te zostały wrogo przejęte. Za każde dobre słowo, które mnie w tym ciężkim okresie spotkało. Dziękuję Wam bardzo.

 

Akcja zgłaszania mojego konta jako zhakowane przyniosła rezultaty. Po dwóch dniach FB zablokował konto uniemożliwiając włamywaczom zamieszczanie kolejnych wpisów. A w kolejnych dniach na odzyskanie przez mnie konta.

 Zmiany jakie dokonano na moim koncie zostały usunięte, lub będą systematycznie usuwane. Nie ja byłem ich autorem i dlatego nie widzę potrzeby, aby były one zachowane na moim koncie. Co zaś tyczy się znajomych (wysłano co najmniej 130 zaproszeń do grona znajomych z mojego konta) to jeśli już ktoś zdecydował się dołączyć do tej grupy, pomimo, że nie ja te zaproszenia wysyłałem, to proponuję zostać. Kto jednak zdecyduje inaczej – nie będę miał oczywiście pretensji.

 

Poczta elektroniczna e-mail na serwisie WP jest dla mnie dalej niedostępna. Wszelka aktywność na tej poczcie od rana w poniedziałek 14.12.2020 nie jest moją aktywnością.

Adam Ilarz Radny”

 

Do powyższego oświadczenia załączam następujące dokumenty:

1) Potwierdzenie złożenia zawiadomienia,

2) Zawiadomienie o wszczęciu dochodzenia,

3) Postanowienie o umorzeniu dochodzenia.

Dokumenty poniżej w galerii.

 

Adam Ilarz – RAJCA miejski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Hyde park