Wydanie nr 341/2022, Środa 7.12.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Ambroży, Marcin, Ninomysł, Agaton, Marcisław, Józefa, Polikarp, Zdziemił, Sabin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Z miejsc parkingowych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych korzystają osoby posiadające specjalną kartę parkingową. Niestety, zdarzają się tacy kierowcy, którzy za nic mają przepisy i parkują sobie, jak gdyby nigdy nic w miejscach nie dla nich przeznaczonych.

 

- „Za zaparkowanie pojazdu na miejscu przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych kierowca może otrzymać mandat karny w kwocie 500 zł i 5 punktów karnych. Pojazd może zostać również odholowany na parking strzeżony, na koszt właściciela”.


Na naszą skrzynkę redakcyjną jeden z mieszkańców podesłał zdjęcie parkingu przed jednym z osiedli w Malborku. Jak widać na załączonym obrazku, miejsce dla niepełnosprawnych jest dokładnie oznakowane. Mieszkaniec ten sprawdził, czy kierowca zaparkowanego samochodu na miejscu dla osób niepełnosprawnych ma umieszczony za szybą odpowiedni dokument uprawniający go do parkowania w tym miejscu.

- „Kierowca nie posiada uprawnienia do parkowania w tym miejscu. Dodatkowo osoba uprawniona wezwała Policję, która zostawiła mandat pod wycieraczką auta. Mimo tego, auto stało w tym miejscu od soboty, 9 października od 16 do poniedziałku rano” - informuje mieszkaniec.

 

A wy co sądzicie o kierowcach, którzy parkują w takich miejscach nie mając do tego uprawnień?

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach.

Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

 

 

 

Zdjęcie: widz TvMalbork.pl

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kierowca
Kierowca 27.10.2021, 14:55
A dlaczego Policja nie odholowała. Tylko stał tyle dni ? Mówi o tym art 130a PRD Proszę zadać to pytanie Pani rzecznik albo Komendantowi !!!!