Wydanie nr 210/2021, Czwartek 29.07.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Konstantyn, Lucyliusz, Olaf, Maria, Faustyn, Serafina, Marta, Urban, Beatrycze, Lucyla, Cierpisław, Prosper
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na 17 Marca w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na 17 Marca w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Wyobraźnia niektórych kierowców pozostawia często wiele do życzenia. Obserwując ich umiejętności podczas manewru parkowania wydawać by się mogło, że nie tylko nauka poszła w las, ale nic nie zostało ze zdobytej podczas kursu na prawo jazdy wiedzy, jak i gdzie można zaparkować samochód. Od kilku lat nasi widzowie przysyłają swego rodzaju „perełki” mistrzów parkowania. W związku z tym wydawałoby się, że nic już nas nie jest w stanie zdziwić. Chyba jednak byliśmy w błędzie.

 

Nasz mistrz parkowania został uwieczniony w piątkowe popołudnie, 10 lipca br. na ulicy 17 Marca w Malborku przy budynku Poczty Polskiej. Nasz czytelnik zaznaczył, że podszedł do białej osobówki sprawdzić, czy kierowca jest w środku. Jak zapewne się domyślacie, nikogo nie było w samochodzie. Patrząc na zdjęcie nadesłane od naszego widza nasuwa się od razu pewna dygresja – kto bogatemu zabroni? Hmmmmm... Trudno oprzeć się wrażeniu, że jest to skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie tego kierowcy, który nie dość, że zaparkował w zasadzie na ulicy, to na dodatek stwarzał niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu. Mówi się, że głupota nic nie kosztuje, a za głupotę się płaci. Wierzymy głęboko, że kierowca białego samochodu pójdzie po rozum do głowy i następnym razem prawidłowo zaparkuje. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy kierowcy nie lubią spacerów i dlatego parkują jak najbliżej celu swojej wizyty. Szanowni kierowcy, nie zapominajcie, że ruch to zdrowie, a w zdrowym ciele zdrowy duch!

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.