Wydanie nr 203/2024, Niedziela 21.07.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Benedykt, Prokop, Daniel, Ignacy, Andrzej, Wiktor, Stojsław, Julia, Prakseda, Klaudiusz, Arbogast
ReklamaKontakt
 • tvregionalna24.pl
 • zulawyimierzeja24.pl
 • tvsztum.pl
 • tvdzierzgon.pl

Konkurs na najgłośniejszy wydech podczas charytatywnego zlotu CarSpot Malbork na rzecz szpitala w Malborku i Gdańsku.

Po raz kolejny CarSpot Malbork zorganizował charytatywny zlot. Tym razem przy współpracy z grupą Street Meeting Polska postanowili wspomóc szpital w Malborku oraz w Gdańsku, w którym obecnie przebywa nasza mała mieszkanka, kilkutygodniowa Luiza.

Organizatorzy informują, że na zlot, który w sobotę, 22 lutego br. odbył się na parkingu przy supermarkecie Kaufland, pojawiło się około 150 samochodów. Nie zabrakło przedstawicieli z Trójmiasta, Elbląga, Malborka, Sztumu i okolic.

Podczas zlotu zebrano bardzo dużo rzeczy potrzebnych dla dzieci do szpitala, tj. kocyki, pluszaki, ubranka, kołderki. Uczestnicy w ten sposób wsparli szpital malborski oraz gdański, w którym obecnie przebywa mała mieszkanka naszego miasta, kilkutygodniowa Luiza.

Współorganizator zlotu, Street Meeting to grupa, która zrzesza miłośników motoryzacji i z chęcią spotyka się w różnych częściach Polski, aby pokazywać to co „tygryski lubią najbardziej” - samochody. W związku z tym zorganizowali podczas tego zlotu konkurs na najgłośniejszy wydech w dwóch kategoriach – Diesel i Benzyna.

Wyniki w kategorii Diesel:

 1. Marcin Szulim, Volkswagen Golf 3 - z wynikiem 116,4 dcb

 2. Bartek Szyca, Seat Leon - 108,6 dcb

 3. Karol Chwesiuk, Volkswagen Golf 5 - 99,4 dcb

Najgłośniejszy wydech w kategorii Benzyna:

 1. Bartek Moćkowski, Volkswagen Corrado - z wynikiem 122,9 dcb

 2. Natalia Szczygielska, Volkswagen Golf 3 – 122,8 dcb

 3. Arkadiusz Gałka, Volkswagen Golf 3 - 122,6 dcb

   

Zwycięzcy otrzymali statuetkę z grawerem wykonanym przez firmę Graw – Tech, a także znakowanie oraz bon rabatowy 25% - 50% na profesjonalny dwuminutowy filmik od Jakub Kosobudzki Film.

Organizatorzy wszystkim gratulują i dziękują za okazane wsparcie dla dziecięcych oddziałów szpitala w Malborku i Gdańsku.

 

 

CarSpot Malbork
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Co nas cieszy


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
meiw
meiw 25.02.2020, 12:40
Konkurs na największego rzęcha, tego jeszcze nie grali.