Wydanie nr 338/2021, Sobota 4.12.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Klemens, Chrystian, Barbara, Krystian, Hieronim, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pierwszy zlot CarSpot Malbork 150 aut i 300 osób

Pierwszy zlot CarSpot Malbork 150 aut i 300 osób fot. CarSpot Malbork
Wielu z nas po świątecznym biesiadowaniu wybiera się na dłuższy rodzinny spacer, inni uprawiają sporty adekwatne do aktualnej pogody, a jeszcze inni spotykają się w gronie znajomych w różnych miejscach.I takie też spotkanie zorganizowali 26 grudnia br. miłośnicy motoryzacji w naszym mieście, CarSpot Malbork, którzy na swój pierwszy zlot czterech kółek zaprosili wszystkich chętnych kierowców, bez względu na markę posiadanego samochodu.

W ten sposób o godz. 19.30 na parkingu przed EuroCash w Malborku pojawiło się około 150 osobówek, w tym m.in. marki BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Opel, a także kultowy fiat 126 p, zwany potocznie maluchem.

Niestety parking ten okazał się za mały na tę ilość pojazdów, dlatego dość szybko wszyscy pojechali w kierunku parkingu przy Tesco w Grobelnie, by można było swobodniej poruszać się prawie 300 osobom, które przyjechały na malborski zlot.  

Miłośnicy czterech kółek przyjechali nie tylko z Malborka, ale z całego województwa pomorskiego, a nawet warmińsko - mazurskiego. Patrząc na samochody, można było zauważyć rejestracje z Trójmiasta, Sztumu, Tczewa, Grudziądza, Nowego Dworu Gdańskiego, Elbląga, a nawet Torunia.

Frekwencja bardzo zaskoczyła organizatorów CarSpot Malbork, którzy już zapowiadają kolejne, spontaniczne zloty od nowego roku.

„Dlatego bądźcie czujni! Zapraszamy na nasz profil facebook i Instagram CarSpot Malbork”.


Bardzo fajna inicjatywa wymyślona przez młodzież, która jest miłośnikiem motoryzacji i w taki właśnie sposób chce spędzać swój wolny czas ze znajomymi. Jednak z racji tego, że w Malborku tak naprawdę nie ma miejsc, w których młodzież mogłaby się spotykać, np. basen, kino, to lepsze takie zloty motoryzacyjne, niż bezczynne siedzenie w domu przy komputerach czy komórkach.

"Witam ponownie, emocje nadal trzymają haha. Łapcie to co mam na teraz. Wysyłacie zdjęcia i filmiki na priv!
Wielkie dzięki! "

https://www.facebook.com/carspotmalbork/

Redakcja & CarSpot Malbork
Przejdź do komentarzy

 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
KPP Malbork
KPP Malbork 02.01.2020, 21:53
Do zobaczenia!!!
gość
gość 30.12.2019, 08:23
troszkę nie kumam idei takie spotkania... spotkać się, dla samego spotkania każdy kto ma pojazd? rozumiem konkretną markę, ale tu? - przecież w takie sposób spotykamy miliony aut codziennie na drogach i parkingach :) - ale ogólne spoko jeśli są zainteresowani i chętni to mi to nie wadzi. Ważne że nie piją pod klatką - wróć co ja mówię dziś siedzi się przed komputerami.
tak jest
tak jest 29.12.2019, 11:45
z racji tego, że w Malborku tak naprawdę nie ma miejsc, w których młodzież mogłaby się spotykać, np. basen, kino, to lepsze takie zloty motoryzacyjne, niż bezczynne siedzenie w domu przy komputerach czy komórkach.
Gość
Gość 29.12.2019, 11:00
Nie mogę się doczekać zlotu
GMB
GMB 29.12.2019, 03:32
Kiedyś funkcjonowała Nocna Jazda Malbork z większym rozmachem, lepszą organizacją i bezpieczeństwem, ale o tym "redakcja" milczy...