Wydanie nr 263/2021, Poniedziałek 20.09.2021
imieniny: pokaż (13 imiona)Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Organizujesz jakąś imprezę? Zgłoś ją do miejskiego kalendarza imprez.

Malbork. Organizujesz jakąś imprezę? Zgłoś ją do miejskiego kalendarza imprez. fot. pixabay
Malborski magistrat zaczął tworzyć miejski kalendarz imprez i do końca stycznia br. czeka na zgłoszenia organizatorów malborskich imprez. Jeżeli organizujesz domówkę, koncert, bal, potańcówkę lub jakąkolwiek imprezę – zgłoś się do Urzędu Miasta, by twoje wydarzenie znalazło się w najnowszym wydaniu miejskiego kalendarza imprez.

Łukasz Mocek z malborskiego magistratu informuje, że „Wydział Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą zwraca się do organizatorów malborskich imprez z prośbą o dostarczenie informacji na ich temat. Znajdą się one w nowym wydaniu miejskiego kalendarza imprez. Informacja o imprezie powinna zawierać datę wydarzenia, godzinę, jego krótki opis, miejsce oraz nazwę organizatora wydarzenia. W przypadku, gdyby zgłaszający dołączał do informacji również zdjęcia, powinny być one opisane i zawierać informację o tym, kto jest ich autorem.

Materiały można nadsyłać do 31 stycznia 2020 roku na adres e-mail
promocja@visitmalbork.pl. Materiały można również dostarczyć do Wydziału Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą do Urzędu Miasta (III piętro, pokój 307)”.

Zatem nie zwlekajcie, tylko zgłaszajcie swoje imprezy.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Co nas cieszy


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.