Wydanie nr 210/2021, Czwartek 29.07.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Konstantyn, Lucyliusz, Olaf, Maria, Faustyn, Serafina, Marta, Urban, Beatrycze, Lucyla, Cierpisław, Prosper
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Takie widoki czekają na turystów w Jantarze.

Takie widoki czekają na turystów w Jantarze. fot. widz
Widz naszej telewizji przesłał zdjęcia i informację z Jantaru. Zobaczcie co jako turysta zastał na miejscu.

Takie widoki czekają na turystów w jantarze śmieci zalegają od tygodni i nikt ich nie sprząta Jantar zamienia się w wysypisko śmieci.
- dalej przy zdjęciu z lasu w Jantarze czytamy - A takie są skutki braku darmowych toalet w jantarze wszystkie lasy to jedno wielkie śmietnisko 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: 

Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach.  Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.:

"Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania." 

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Co nas denerwuje


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Alina
Alina 31.07.2019, 06:15
O co tu chodzi? Czy mieszkańcy mają sami to posprzątać i zawieźć pod urząd gminy? Czy jeśli wójtowa i jej giermek idąc do pracy będą potykać się o śmieci to wtedy zauważą problem?
pol
pol 30.07.2019, 21:07
Wstęga przecięta plaża otwarta przez drelicha , to można spać spokojnie pisiory nie zrobią krzywdy , a brut to normalność tej wł....
Lopez
Lopez 30.07.2019, 18:18
Nieudolność włodarzy! Wstydźcie się! Fajnie się siedzi za biurkiem? Ciepło? Micha pełna? A te śmieci to symbol tego jak się zajmujecie sprawami mieszkańców! Wstydźcie się ! Czy mieszkancy mają zbierać te śmieci i zawieźć pod gminę?
Alabama
Alabama 30.07.2019, 08:47
Brawo dla Pani wójt i jej przybocznego giermka. Piękna wizytówka z wakacji. Nieudolność włodarzy.
Tomek
Tomek 29.07.2019, 19:29
.....................mój kolega wygrał przetarg na sprzątanie i jesienią posprząta. W tej chwili jesteśmy poza krajem. Spokojnie bez paniki. Pozdrawiam w imieniu kolegi.