Wydanie nr 140/2022, Piątek 20.05.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Zastanawiam się, czy my jesteśmy normalni?” W Cedrach Małych drogi nie ma od marca.

„Wszyscy odpisują, że wszystko jest w porządku. Zastanawiam się, czy my jesteśmy normalni?” - pyta Anna Moritz mieszkanka Cedrów Małych. W miejscowości remont rozpoczął się w marcu. Jak na razie końca nie widać.

Cedry Małe są położone w sąsiedztwie budowanej trasy S7. Inwestor zlecił również remont w tej miejscowości. Rożnica jest taka, że na trasie szybkiego ruchu prace dobiegają końca, a w Cedrach od dawna prawie nic się nie dzieje. Mieszkańcy mają dość i czują się zlekceważeni przez instytucje realizujące i nadzorujące przebudowę.


Szczegóły w materiale wideo.

 

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Interwencje TV


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Miza
Miza 28.10.2018, 02:49
Ale my doskonale rozumiemy, że priorytetem jest S7. Nikt nie potrafi nam jednak wytłumaczyć dlaczego prawie, że dosłownie - zaorali nam wieś bez dalszego planu działania. Brak planu pracy, brak zabezpieczeń, informacji i brak szacunku dla mieszkańców . Ludzie i dzieci brodzą w błocie w ciemnościach egipskich. A wiadukt stanowi realne zagrożenie dla naszych dzieci i nas samych. Na wąskim prowizorycznie wylanym pasie mają się zmieścić ludzie i samochody... Przykładów jest bardzo wiele. Jesteśmy zmęczeni. Marzymy , żeby jak najszybciej sobie poszli. I tak skończą u nas w kwietniu. Chcemy, a nawet domagamy się, by przynajmniej było bezpiecznie.
telewidz
telewidz 27.10.2018, 11:41
Prawda jest taka że całe siłły robocze są rzucone na główną trase S7
sg
sg 27.10.2018, 11:20
Nie bronie tu nikogo ale ludzie poczekajcie dajcie im skończyć
Miza
Miza 27.10.2018, 02:36
A to, co się dzieje z wiaduktem w Cedrach - przejście jak w klatce, słabiusieńkie płotki, niestety, ale jak zwykle słabe zabezpieczenia, droga zarówno dla PIESZYCH I SAMOCHODÓW... i CIEMNO, zero oświetlenia. Droga do szkoły....
M. P
M. P 26.10.2018, 21:59
Cyrk! Popieram! I ciekaw jestem kto mi zwróci (i innym mieszkańcom) za naprawę zawieszenia w aucie i nadrobione kilometry jeżdżąc do okoła!?! Szok!!