Wydanie nr 167/2024, Sobota 15.06.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Bernard, Abraham, Edburga, Witold, Witosław, Jolanta, Wit, Leonida, Lotar, Angelina, Wisława
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat malborski. Policjanci na festynach z okazji Dnia Dziecka.

  • Wydanie nr 167/2024
  • 10 czerwca 2024, 14:53
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Powiat malborski. Policjanci na festynach z okazji Dnia Dziecka. fot. KPP Malbork
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Malborku uczestniczyli w festynach z okazji Dnia Dziecka organizowanych na terenie powiatu malborskiego. W trakcie tych wydarzeń mundurowi zaprezentowali policyjny sprzęt oraz opowiedzieli, czym zajmują się policjanci w codziennej służbie. Obecność funkcjonariuszy Policji, jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników imprez. 

Przez ostatni tydzień na terenie powiatu malborskiego odbyło się wiele festynów organizowanych z okazji Dnia Dziecka. Jak co roku w imprezach uczestniczyli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Malborku oraz policjanci z Komisariatu Policji w Nowym Stawie.

- „Głównymi celami mundurowych w tych akcjach było podarowanie radości najmłodszym poprzez zaprezentowanie policyjnego sprzętu i wyposażenia oraz umożliwienie wcielenia się w rolę funkcjonariusza policji. W spotkaniach uczestniczyli policjanci ruchu drogowego oraz dzielnicowi, którzy wśród uczestników promowali zawód policjanta, ale także przeprowadzali rozmowy na temat bezpieczeństwa” - informuje st. sierż. Martyna Orzeł, Oficer Prasowy KPP w Malborku. - „Dzieci chętnie korzystały z atrakcji zorganizowanych przez policjantów oraz uczestniczyły w prelekcjach na temat bezpieczeństwa. Osoby zainteresowane służbą w Policji mogły uzyskać informacje na temat rekrutacji oraz złożyć podanie”.

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.