Wydanie nr 145/2024, Piątek 24.05.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Maria, Wincenty, Milena, Joanna, Zuzanna, Natan, Tomira, Orion, Jan, Cieszysława
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Stare Pole. Kolejny udany Rodzinny Piknik Rowerowy za nami.

Gmina Stare Pole. Kolejny udany Rodzinny Piknik Rowerowy za nami. fot. GOKiS Stare Pole
Ponad 120 uczestników wzięło udział w tegorocznej edycji Rodzinnego Pikniku Rowerowego w Starym Polu. Po wspólnej jeździe, na uczestników wydarzenia czekała gorąca kiełbaska z grilla i słodkości, a także sportowe konkurencje z nagrodami.

W sobotę, 11 maja w Starym Polu odbył się XIX Rodzinny Piknik Rowerowy pod hasłem „Rower + wyobraźnia = bezpieczna jazda”, współfinansowany ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Starym Polu oraz budżetu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął wójt gminy Stare Pole Jarosław Szturmowski.

Z roku na rok impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników dwie trasy biegnące przez miejscowości gminy Stare Pole na dystansie 5 i 15 km. Na starcie łącznie stawiło się ponad 120 rowerzystów w każdym wieku.

Po wspólnej rowerowej wyprawie, uczestnicy wzięli udział w pikniku rodzinnym, który odbył się na terenie przy świetlicy wiejskiej w Ząbrowie, gdzie na uczestników czekało wiele atrakcji: gorące kiełbaski z grilla, wata cukrowa, popcorn, kawa, słodycze, dmuchańce, kule BigBall oraz konkurencje sportowe z nagrodami.

Zarówno pogoda, jak i humory uczestników dopisały!

 

 

Zdjęcia: GOKiS Stare Pole

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.