Wydanie nr 146/2024, Sobota 25.05.2024
imieniny: pokaż (8 imion)Magdalena, Beda, Leon, Imisława, Grzegorz, Urban, Leona, Wenerand
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Sukces uczennicy ZST w eliminacjach Wojewódzkich Zawodów Strzeleckich.

Malbork. Sukces uczennicy ZST w eliminacjach Wojewódzkich Zawodów Strzeleckich. fot. Zespół Szkół Technicznych w Malborku
Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Malborku wzięli udział w eliminacjach Wojewódzkich Zawodów Strzeleckich Oddziałów Przygotowania Wojskowego i Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych na symulatorze pola walki ,,Śnieżnik”. Zespołowo zajęli 6. miejsce, jednak indywidualnie Katarzyna Kołodziejska wróciła z zawodów z medalem.

W czwartek, 12 października w Lęborku odbyły się eliminacje Wojewódzkich Zawodów Strzeleckich. Ich celem było wyłonienie najlepszej drużyny,  która będzie reprezentować województwo  pomorskie  na Strzeleckich Mistrzostwach Polski oraz wyłonienie indywidualnie najlepszego strzelca województwa pomorskiego.  W zmaganiach wzięło udział dwanaście drużyn. Wśród nich znalazła się reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych w Malborku, którą reprezentowali uczniowie klasy 3LOw: Katarzyna Kołodziejska, Adrian Kwiatkowski i Antoni Lubiński. Opiekunem drużyny był pan Tadeusz Kowalkowski.

- „Zawody zakończyły się ogromnym sukcesem, bowiem Katarzyna Kołodziejska w kategorii  indywidualnej na najlepszego strzelca województwa pomorskiego  zajęła  drugie miejsce. Katarzyna zdobyła aż 93 punkty na 100 możliwych  do zdobycia” - cieszy się Zespół Szkół Technicznych w Malborku.

W kategorii zespołowej drużyna z Malborka zajęła 6. miejsce.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.