Wydanie nr 206/2024, Środa 24.07.2024
imieniny: pokaż (7 imion)Olga, Antoni, Kinga, Wojciecha, Kunegunda, Krystyna, Zyglinda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

AKTUALIZACJA. Gmina Malbork. Za nami sportowa aktywność dobroczynna dla Bartka Tuchułki. Zobacz materiał wideo i zdjęcia

AKTUALIZACJA. Gmina Malbork. Za nami sportowa aktywność dobroczynna… fot. TvRegionalna24.pl
Od kilku lat wrześniową porą Gmina Malbork jest organizatorem aktywności dobroczynnej na rzecz Bartka Tuchułki, podopiecznego Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Lasowicach Wielkich. Impreza na dobre wpisała się w gminny kalendarz imprez.

AKTUALIZACJA. 21 września 2023 r.

Organizator aktywności dobroczynnej dla Bartka Tuchułki poinformował, że zebrano łącznie 15 364 zł na rehabilitację i leczenie młodego wojownika. Organizatorzy serdecznie dziękują za wielkie serca i udział w wydarzeniu.

Do zobaczenia za rok!

Przeprowadzający zbiórkę Fundacja Słoneczko, Stawnica 33A, 77-400 Złotów . Decyzja 536/2023/2474/OR. Na podstawie pozwolenia 536/2023/2474/OR wydanego przez Fundację Słoneczko. Zbiórka dnia 10.09.2023. Pomoc i ochrona zdrowia Podopiecznego Bartłomieja Tuchułki

 

W niedzielę, 10 września na terenie zielonym sołectwa Wielbark Poligon w Nowej Wsi Malborskiej zebrali się wszyscy, którzy jadąc rowerem, biegnąc lub maszerując chcieli dołożyć swoją cegiełkę, by wspomóc 24 – letniego mieszkańca gminy Malbork Bartka Tuchułkę, od urodzenia cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe. Mimo słońca i wysokiej temperatury, na starcie pojawiło się ponad 100 uczestników, którzy mieli do przebycia trasę mierzącą blisko 5 km. Medale na mecie wręczali: wójt gminy Malbork Marcin Kwiatkowski, przewodniczący Rady Gminy Michał Błachut, prezes OSP Stogi Władysław Woś, wiceprezes OSP Stogi Mariusz Wyciszkiewicz oraz tata Bartka, Jacek Tuchułka.

Całkowity dochód z opłat wpisowych i startowych zostanie przekazany na rehabilitację i leczenie młodego wojownika.

A już jutro kolejna część materiału wideo z Żuławskiego Pikniku Rodzinnego, którego częścią była aktywność dobroczynna dla Bartka Tuchułki.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.