Wydanie nr 275/2023, Poniedziałek 2.10.2023
imieniny: pokaż (5 imion)Leodegar, Stanimir, Teofil, Nasiębor, Ursycyn
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Założycielka Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Malborku Teresa Żelazo podsumowuje swoje 35-lecie pracy zawodowej. Wideo

Założycielka Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Malborku Teresa Żelazo… fot. TvRegionalna24.pl
Od założenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Malborku mija 19 lat. Jego założycielką i koordynatorką jest Teresa Żelazo, która w tym roku obchodzi również jubileusz 35-lecia pracy zawodowej.

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Malborku powstał w 2004 r. w ramach działalności ówczesnego Miejskiego Domu Kultury z inicjatywy Teresy Żelazo, która swoje zawodowe życie od tamtej pory na dobre związała z seniorami. To dzięki niej w Malborku stworzono przestrzeń dla aktywności starszych osób, które mają miejsce do wspólnych spotkań, rozwijania pasji czy realizowania pomysłów.

W tym roku Teresa Żelazo obchodzi również swój jubileusz 35-lecia pracy zawodowej. Jak wspomina początki swojej pracy na rzecz malborskiej kultury? Gdzie mieściły się kiedyś instytucje kultury? Jakie ma plany na przyszłość? O tym wszystkim dowiecie się z wywiadu z koordynatorką Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Malborku.

A już w środę, 31 maja w Urzędzie Miasta Malborka odbędzie się Benefis Dojrzałości, czyli uroczyste zakończenie 19. Roku Akademickiego 2022/2023 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Malborku oraz Jubileusz 35-lecia pracy zawodowej Teresy Żelazo.


 

Materiał wideo już wkrótce.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Leszek
Leszek 31.05.2023, 18:58
Jak miło Cię zobaczyć i posłuchać.
matka
matka 29.05.2023, 13:34
Pani Tereniu mówią że nie ma ludzi nie zastąpionych ,ale będzie bardzo trudno Panią zastąpić Za wszystko co Pani dla nas zrobiła bardzo bardzo Pani dziękuję i dziękujemy