Wydanie nr 219/2022, Niedziela 7.08.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Zhakowali profil REKS-a. Stowarzyszenie prosi o pomoc.

Malbork. Zhakowali profil REKS-a. Stowarzyszenie prosi o pomoc. fot. REKS Malbork
Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS poinformowało, że jego strona na profilu społecznościowym FB została zhakowana. Wolontariusze nie mają do niej dostępu, nie mogą pisać i odbierać wiadomości, ani tez publikować na stronie. Sprawa została zgłoszona na policję.

- „Drodzy Przyjaciele REKSA, Ktoś zhakował nam stronę Reksa na FB. Nie mamy do niej dostępu, nie możemy odbierać i odpisywać na wiadomości, jak również nic publikować na stronie. Nie wiemy kto był tak PODŁY i mógł zrobić to zwierzętom! Bo tak naprawdę to one na tym wszystkim cierpią i tracą szansę na domy :( Nie wiemy kiedy i czy w ogóle uda się przywrócić stronę... Sprawę zgłosiliśmy na policję. Czy wśród Państwa jest może ktoś, kto potrafi nam pomóc odzyskać stronę? Czy ktoś może pomóc nam jakkolwiek? Prosimy o pilny kontakt: tel. 666 386 567 lub reks-malbork@wp.pl” - apelują Wolontariusze Reksa.

 

 

 

 

Informacja: REKS Malbork

REKS Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.