Wydanie nr 331/2022, Niedziela 27.11.2022
imieniny: pokaż (14 imiona)Wirgiliusz, Jozafat, Zygfryd, Stojgniew, Gustaw, Dominik, Damazy, Zygfryda, Oda, Walery, Maksymilian, Sekundyn, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Reprezentacja SP2 w finale turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Malbork. Reprezentacja SP2 w finale turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. fot. Patryk Borzęcki
W poniedziałek, 23 maja br. rozpoczął się finał turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” województwa pomorskiego. Najlepsze drużyny rywalizują na obiektach Gdańskiego Ośrodka Kultury przy ul. Traugutta. Nagrodą jest wyjazd do Warszawy i możliwość zagrania na Stadionie PGE Narodowym.

W poniedziałek rozegrane zostały mecze dzieci w kategorii wiekowej U-12, we wtorek dzieci U-10, a w środę najmłodsze grupy U-8.

Wśród drużyn w kategorii wiekowej U-12 zagrał zespół ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Malborku. Szkołę reprezentowały dzieci grające na co dzień w różnych klubach piłkarskich: Akademia Piłkarska Malbork, Pomezania Malbork i Jaguar Gdańsk.

Niestety, jak mówi opiekun drużyny, Patryk Borzęcki - zabrakło dosłownie 5 cm (słupek), żeby malborska drużyna zagrała o medal. Chłopcy przegrali w ćwierćfinale po karnych 4:3.

Skład drużyny U-12: Michał Olszewski, Igor Świgowski, Antoni Bukowski, Gracjan Sternik, Rafał Grzankowski, Dominik Kaszuba, Nikodem Tetkowski, Paweł Cierpiałowski i Miłosz Pyrzyński. Opiekun: Patryk Borzęcki.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcia: Patryk Borzęcki

 

Patryk Borzęcki
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.