Wydanie nr 185/2022, Poniedziałek 4.07.2022
imieniny: pokaż (15 imion)Elżbieta, Aurelian, Aggeusz, Alfred, Teodor, Józef, Odon, Odo, Malwina, Wielisław, Innocenty, Julian, Berta, Ozeasz, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Jeden uciekał przed policjantami, drugiemu trzęsły się ręce podczas kontroli – obaj posiadali narkotyki.

  • Wydanie nr 185/2022
  • 22 kwietnia 2022, 15:25
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 4 komentarze
Malbork. Jeden uciekał przed policjantami, drugiemu trzęsły się ręce podczas kontroli – obaj posiadali narkotyki. fot. zdjęcie poglądowe
W ciągu ostatniej doby policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Malborka za posiadanie środków odurzających. Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

W czwartek, 21 kwietnia br. koło północy malborscy policjanci, patrolując okolice dworca PKP, zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec tego mężczyzny i wylegitymowali go.

- „Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Malborka. W trakcie interwencji mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo i był pobudzony. Policjanci dokonali kontroli osobistej 31-latka, w trakcie której w portfelu znaleźli zawiniątko z zawartością białego proszku. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony środek to amfetamina” - wyjaśnia asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku.

Ten sam narkotyk mundurowi znaleźli u 20-letniego kierowcy Opla, którego w piątek, 22 kwietnia br. w nocy po godzinie 1.00 zatrzymali do kontroli na ul. Placu Słowiańskim w Malborku.

- „Uwagę policjantów zwróciło nerwowe zachowanie mężczyzny. Podczas kontroli unikał kontaktu wzrokowego i trzęsły mu się ręce. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie wykazało, że 20-latek jest trzeźwy. Podczas przeszukania pojazdu i ubrań mężczyzny, policjanci w portfelu znaleźli zawiniątko z amfetaminą” - dodaje asp. Sylwia Kowalewska.

Znalezione narkotyki zostały zabezpieczone, a obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających kodeks karny przewiduje karę do 3 lat więzienia. 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
........
........ 24.04.2022, 02:40
Co wy tu za ręce pokazujecie. Moja mama kobieta pracowała w urzędzie gminy po pracy duży ogródek kaczki świnie kury pies i dzieciak po pracy budowała dom z chłopami jedni pracowali inni pijaki jak to za komuny pili kradli i nie przychodziło do pracy nosiła pustaki i kręciła zaprawę mąż za granicą jak się praca na taksówkach skończyła a było kilka taksówek w gminie chyba dziewięć pózniej nie chciał wrócić i musiała go spłacać takie dać potrzymać którego w sumie się samemu kupiło loda a puzniej zabrać czekała a wiosny leciały i pracowała pokażcie mi ile jest takich kobiet w tych czasach inne kobiety w tym czasie siedziały na ławeczkach z kawusią i czekały na mannę z nieba albo pożyczać pieniądze i brać gotowe słoiki w zimę a jak mały czas robić słoiki ławeczka kawusią i manna pytam się co wy tu za ręce pokazujecie może jeszcze na dokładkę tatuaż gazety wysmarowanego węża mi się za moich młodych lat podobały tatuaże w gumach do żucia zmywalne albo mały tatuaż taki jak miał pracuś w smerfach.
Jan
Jan 24.04.2022, 16:26 (odpowiedź do ........)
Co to za bełkot?
Wstyd.
Wstyd. 24.04.2022, 12:46 (odpowiedź do ........)
Nie pisz po używkach. Później robisz błędy ortograficzne.
art
art 22.04.2022, 22:31
prawidlowo,niszczyc bialy srodek