Wydanie nr 27/2023, Piątek 27.01.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Pobili mężczyznę i uciekli z miejsca zdarzenia.

31 grudnia ubiegłego roku jeden z mieszkańców poinformował nas, że dzień wcześniej w godzinach wieczornych pod supermarketem E.Leclerc w Malborku doszło do pobicia mężczyzny. W tej sprawie o komentarz zwróciliśmy się do Komendy Powiatowej Policji w Malborku.

 

Do naszej redakcji TvRegionalna24.pl napisał jeden z mieszkańców, że 30 grudnia 2021 r. pod supermarketem E.Leclerc w Malborku został pobity mężczyzna.

- „Poszkodowany mógł tego nie przeżyć, ponieważ ma całą twarz poskręcaną na śruby i blachy po wypadku samochodowym. Znajduje się obecnie w Gdańsku w szpitalu, prawdopodobnie czeka na operacje. Wizerunki oprawców są na nagraniach kamer sklepu E.Leclerc. Zadając pytanie ochroniarzowi, czemu nie pomógł – odpowiedział, że to nie jego sprawa. Jeden klient wychodzący ze sklepu zauważył co się dzieje i ruszył na pomoc. Cały incydent zgłoszony na policję” - napisał mieszkaniec.

 

Co ze sprawcą zdarzenia? Czy został już ujęty? Czy w tej sprawie został przesłuchany rzeczony ochroniarz? Jak tłumaczył brak reakcji na wydarzenie? Co dzieje się z pobitym mężczyzną? Czy wiadomo, dlaczego doszło do tego incydentu?

Z tymi pytaniami zwróciliśmy się do Komendy Powiatowej Policji w Malborku.


 

W odpowiedzi asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku potwierdziła, że tego dnia około godz. 17 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na parkingu sklepu E.Leclerc.

- „Interweniujący policjanci na miejscu zastali tylko zgłaszającego mężczyznę, który oświadczył, że został pobity przez 2 innych mężczyzn, którzy oddalili się samochodem przed przybyciem patrolu. Zgłaszający nie potrzebował pomocy medycznej na miejscu zdarzenia, jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo i został poinformowany o konieczności złożenia zawiadomienia na komendzie” - informuje asp. Sylwia Kowalewska. - „W tej sprawie zostało wszczęte postępowanie, w którym śledczy prowadzą wszelkie czynności mające na celu wykrycie i ukaranie sprawców tego pobicia. Dla dobra śledztwa nie ujawniamy szczegółów postępowania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Interwencje TV


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
.
. 01.02.2022, 21:37
Pobili mężczyznę a ile razy widzi się zaczepki na stacjach paliw celowe granie na nerwach w kolejkach chyba myślą że takimi zagrywkami podniosą miasto śmiech.
Krzyżak
Krzyżak 16.01.2022, 17:16
Dajcie spokój maski ważniejsze