Wydanie nr 147/2024, Niedziela 26.05.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Jak długo potrwają utrudnienia w centrum miasta?

Malbork. Jak długo potrwają utrudnienia w centrum miasta? fot. TvRegionalna24.pl
Od kilku dni na skrzyżowaniu ulic Aleja Rodła i Mickiewicza w Malborku kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Ma to związek ze zwężeniem na pasie przy przejściu dla pieszych. Jak długo jeszcze potrwają te utrudnienia?

 

Od połowy zeszłego tygodnia w centrum miasta kierowcy muszą zwracać uwagę na zwężenie jednego z pasów na ulicy Aleja Rodła wzdłuż drogi krajowej nr 22 (na skrzyżowaniu z ul. Mickiewicza) przy przejściu dla pieszych. Szczególnie w godzinach szczytu kierowcy zdecydowanie muszą uzbroić się w cierpliwość. Wielu z nich zwróciło się do naszej redakcji TvRegionalna24.pl w tej sprawie. Co jest przyczyną tych utrudnień?

 

O wyjaśnienie tej sytuacji poprosiliśmy Piotra Michalskiego, rzecznika prasowego Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku.

 

- „Jest uszkodzony właz do studzienki i nasz wykonawca jest już przygotowany do tego, by to zrobić. Mam nadzieję, że do końca tygodnia, a nawet szybciej będzie to zrobione” - wyjaśnił w rozmowie telefonicznej Piotr Michalski i dodał, że ma nadzieję, że w ciągu dwóch dni będzie to zrobione. - „Mam informację, że jutro będą robili. Ruch będzie po tym jeszcze chwilę wstrzymany, nie może być od razu puszczony. Poza tym czekamy też na lepszą pogodę, żeby było trochę cieplej”.

 

 

A zatem drodzy kierowcy, bądźmy dobrej myśli, że jeszcze w tym tygodniu o popołudniowych korkach w tym miejscu będziemy mogli już zapomnieć.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Interwencje TV


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Studzienkowy napinacz
Studzienkowy napinacz 13.01.2022, 23:19
Co by było jak by mieli remontować studzienki na Sikorskiego. Na 3 lata zamknięta ulica. Ale wazne ze robota idzie jak się patrzy. Jeden robi jak się patrzy,reszta patrzy jak sie robi. Wszyscy kierowcy widzą problem oprócz burmistrza bo nie ma prawka i ma to w du... bo chodzi na pieszo. Fajnie nie widzieć albo nie chcieć widzieć problemu.
koń polski
koń polski 14.01.2022, 20:25 (odpowiedź do Studzienkowy napinacz )
I....a!
ann
ann 13.01.2022, 17:44
Wypowiedź godna mistrza...