Wydanie nr 331/2022, Niedziela 27.11.2022
imieniny: pokaż (14 imiona)Wirgiliusz, Jozafat, Zygfryd, Stojgniew, Gustaw, Dominik, Damazy, Zygfryda, Oda, Walery, Maksymilian, Sekundyn, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Reymonta w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Reymonta w Malborku. fot. Widz TvRegionalna24.pl
Od dawna wiadomo, że ulice służą do jazdy samochodem, a chodniki wyłącznie pieszym uczestnikom ruchu drogowego. Jednak nie sposób odnieść wrażenia, że niektórzy kierowcy mają problem z zapamiętaniem tej, jakże oczywistej prawidłowości.

 

Na naszą redakcyjną skrzynkę mailową jeden z mieszkańców Malborka przesłał zdjęcie samochodu, którego kierowca prawdopodobnie pomylił chodnik z ulicą i zaparkował swoje auto w taki sposób, że w zasadzie zablokował cały chodnik. Czy to kolejny kierowca, który w imię pośpiechu parkuje byle gdzie, byle jak i nie liczy się z innymi?

 

 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

 

 

 

Zdjęcie od widza TvRegionalna24.pl

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
hahaha
hahaha 14.12.2021, 20:20
Trzeba było umoczyć buty w farbie i się po nim przejść... może więcej nie wjechałby na chodnik.
rocco
rocco 10.12.2021, 17:36
Takich obrazów w tym miasteczku jest kilka dziennie , to pokazuje lenistwo i nieróbstwo malborskiej Policji i tzw. Straży Miejskiej . Zatrudniają niewidomych czy unikają papierkowej roboty?