Wydanie nr 147/2022, Piątek 27.05.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Lucjan, Magdalena, Oliwer, Radowit, Izydor, Juliusz, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Starostwo Powiatowe zaprasza do konsultacji społecznych organizacje pozarządowe.

Malbork. Starostwo Powiatowe zaprasza do konsultacji społecznych organizacje pozarządowe.  fot. Archiwum TvMalbork.pl
Starosta malborski, Mirosław Czapla zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu malborskiego do konsultacji projektu „Rocznego programu współpracy Powiatu Malborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2022”.

 

Opracowany program będzie stanowić podstawę współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami w zakresie realizowania polityki wspierania aktywności pożytku publicznego. Program ten określi m.in. zasady, formy i zakres współpracy Powiatu Malborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz umożliwi powierzenie lub wspieranie zadań wraz z udzieleniem dotacji na finansowanie ich realizacji na rok 2022.

 

 

W ramach konsultacji Starostwo Powiatowe w Malborku zaprasza do zapoznania się z projektem programu, zgłaszania uwag, opinii i propozycji. Projekt programu dostępny jest na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Malborku, na stronie Starostwa Powiatowego w Malborku www.powiat.malbork.pl w zakładce NGO, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Malborku www.bip.powiat.malbork.pl - w zakładce Stowarzyszenia / Aktualności.

 

 

 

 

Wszelkie uwagi, opinie i propozycje należy składać pisemnie w terminie do 20 października br. do godz. 12 drogą elektroniczną na adres e-mail: s.grabowska@powiat.malbork.pl lub listownie na adres: Starostwo Powiatowe w Malborku, pl. Słowiański 17, 82-200 Malbork lub osobiście w Wydziale Edukacji Starostwa Powiatowego w Malborku (Il piętro, pokój nr 211).

 

 

 

 

Informacja prasowa Starostwa Powiatowego w Malborku

Starostwo Powiatowe w Malborku
Przejdź do komentarzy

Załączone pliki do pobrania (1)

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.