Wydanie nr 230/2022, Czwartek 18.08.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Klara, Ilona, Tacjana, Tworzysława, Helena, Agapit, Bogusława, Bronisław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Budowa nowej miniatury zamku pod namiotem [wideo, zdjęcia]

Malbork. Budowa nowej miniatury zamku pod namiotem [wideo, zdjęcia] fot. TvMalbork.pl / Zulawyimierzeja24.pl / TvRegionalna24.pl / TvSztum.pl Piotr Wąsowicz
Przy ulicy Piłsudskiego w Malborku trwają prace związane z budową nowej miniatury zamku. Jeszcze trzeba poczekać, by zobaczyć końcowe efekty pracy Piotra Banasika, malborskiego artysty-rzeźbiarza. Nasza redakcja była pod namiotem z kamerą.

Zobacz zdjęcia i nagranie wideo

Przypomnijmy, że makieta powstaje m.in. ze środków przekazanych przez malborskich przedsiębiorców. Każdy chętny mógł dołożyć się do przedsięwzięcia, przekazując co najmniej 1000 zł netto. W zamian przy makiecie mają się znaleźć logotypy sponsorów.

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Wykonujemy Zdjęcia i Filmy Lotnicze w Jakości Full HD - Wielowirnikowy Bezzałogowy Statek Latający - Dron - Biały 24 TvMalbork.pl Wykonujemy Zdjęcia i Filmy Lotnicze w Jakości Full HD - Wielowirnikowy Bezzałogowy Statek Latający - Dron - Biały 24 TvMalbork.pl
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
gość
gość 27.05.2021, 18:57
Wyrzucona na śmieci pamiętam pracowałem w firmie nie chcę robić reklamy tej firmie ( dobra firma robili bramy i ogrodzenia) sam porawiałem tą starą makietę była z płyt kartonowo gipsowych a ta wieżyczka była wyrzucona na śmieci jeszcze zapytałem się czy mogę se ją wziość nowa pewnie będzie z innych materiałów tamta miała za dużo wody jak padał deszcz rozklejała się podobnie jak rozpuszcza się lód w wafelku czekamy na zakończenie prac przy miniaturce.
gość
gość 27.05.2021, 17:44
Malbork nie jest złym miastem fakt inne miasta mają więcej fabryk miejsc pracy moim zdaniem jak w starej bajce zaczarowany ołówek wszystko zaczyna się od dobrego pomysłu projektu makieta to tylko początek budowlanka miejsca pracy kiedyś był zamek miniaturka może mieszkała w nim mysz kościelna a może jakaś schowała się przed złym kotem stara makietę zamku i jej części zostały wyrzucone wiem znalazłem wieżyczkę wyrzuconą mam ją na dachu garażu blaszak trochę jak bym był małym księciem "gościem".
Alicja
Alicja 27.05.2021, 08:19
oby tylko był monitoring
Gośc
Gośc 27.05.2021, 08:28 (odpowiedź do Alicja)
ogrom pracy, talentu i poświęconego czasu z dbałością o detale. Myślę że ten monitoring to będzie obowiązkowa sprawa. Ale co z tego jak pan strażnik miejski powie tak jak w przypadku wypróżniających się menelaosów, że przecież nie patrzy cały czas w monitoring. Tego się boję bo brak w naszym narodzie szacunku do czegokolwiek.