Wydanie nr 216/2021, Środa 4.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Pobierał dodatkową opłatę za przyłącze wodociągowe. Grozi mu do 8 lat więzienia.

  • Wydanie nr 216/2021
  • 16 kwietnia 2021, 09:52
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • Na sygnale
Nowy Dwór Gdański. Pobierał dodatkową opłatę za przyłącze wodociągowe. Grozi mu do 8 lat więzienia. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Tydzień temu w piątek kryminalni zatrzymali pracownika jednej z firm z Nowego Dworu Gdańskiego. Z zebranych materiałów wynika, że zatrzymany wprowadzał osoby w błąd, co do rzeczywistej wartości usług i pobierał więcej pieniędzy, niż kwota wystawiona na fakturze. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim w ramach codziennej służby prowadzą działania zmierzające do ograniczenia przestępczości, a także sprawdzają każdą informację dotyczącą możliwości popełnienia przestępstwa. Tak było i tym razem.

 

 

 

 

W piątek, 12 kwietnia br. na podstawie zgromadzonych materiałów własnych kryminalni zatrzymali 53-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego, który był pracownikiem jednej z firm w Nowym Dworze Gdańskim. Z zebranych materiałów wynika, że mężczyzna wprowadzał osoby w błąd, co do rzeczywistej wartości usług i za przyłącze wodociągowe pobierał więcej pieniędzy, niż kwota wystawiona na fakturze. Zatrzymany mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie.

 

 

 

 

- "W czwartek, 15 kwietnia br. Prokuratura Rejonowa w Malborku zastosowała wobec 53-latka środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego, zawieszenia w czynnościach służbowych, dozoru policji oraz zakazu opuszczania kraju" - informuje mł. asp. Joanna Słowik, oficer prasowy KPP Nowy Dwór Gdański.

Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: mł. asp. Joanna Słowik, oficer prasowy KPP Nowy Dwór Gdański

KPP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.