Wydanie nr 153/2023, Piątek 2.06.2023
imieniny: pokaż (17 imion)Marzanna, Marcelin, Efrem, Maria, Trofima, Erazm, Racisław, Nicefor, Piotr, Eugeniusz, Florianna, Floriana, Mikołaj, Marianna, Fotyn, Materna, Domna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Starostwo Powiatowe wyróżnione za współpracę na rzecz cyberbezpieczeństwa w sieci.

  • Wydanie nr 153/2023
  • 12 marca 2021, 10:33
  • Starostwo Powiatowe w Malborku
  • Wiadomości
Malbork. Starostwo Powiatowe wyróżnione za współpracę na rzecz cyberbezpieczeństwa… fot. Archiwum TvMalbork.pl
Starostwo Powiatowe w Malborku otrzymało wyróżnienie za aktywną współpracę na rzecz edukacji ekonomicznej i cyberbezpieczeństwo dzieci, młodzieży, studentów i seniorów. Wyróżnienie zostało przyznane przez Warszawski Instytut Bankowości i Związek Banków Polskich za realizację programu edukacyjnego pn. “Bankowcy dla Edukacji”.

 

- „Efekty współpracy pomiędzy powiatem, Warszawskim Instytutem Bankowości i Związkiem Banków Polskich pokazują, że skuteczne budowanie dialogu w zakresie edukacji ekonomicznej jest możliwe jedynie dzięki aktywnemu współdziałaniu wszystkich podmiotów odpowiedzialnych za edukację każdego szczebla” – informuje Waldemar Zbytek, prezes WIB. – ”W bardzo wymagającym dla wszystkich z powodu wybuchu pandemii Covid-19 roku 2020 udało się zrealizować w trybie online miedzy innymi cykl lekcji z zakresu cyberbezpieczeństwa i finansów, w których udział wzięło ponad tysiąc uczniów oraz dodatkowo zrealizowano szkolenia dla ponad stu nauczycieli. W lekcjach wzięli udział uczniowie i nauczyciele ze wszystkich czterech szkół ponadpodstawowych, znajdujących się na terenie powiatu malborskiego”.

 

 

 

 

Oficjalnie ogłoszenie o wyróżnieniu powiatowego samorządu odbędzie się podczas V Kongresu Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości, który odbędzie się w formule online, 25 marca br.

 

 

 

 

Informacja prasowa Starostwa Powiatowego w Malborku

Starostwo Powiatowe w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.