Wydanie nr 263/2021, Poniedziałek 20.09.2021
imieniny: pokaż (13 imiona)Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

AKTUALIZACJA. Śmiertelne potrącenie pieszego w Malborku - 05.12.2020 [wideo] Uwaga! Materiał zawiera drastyczne sceny!

AKTUALIZACJA. Śmiertelne potrącenie pieszego w Malborku - 05.12.2020 [wideo] Uwaga! Materiał zawiera drastyczne sceny! fot. TvMalbork.pl
Do tragicznego wypadku doszło w sobotni wieczór (5.12.2020) na skrzyżowaniu al. Rodła z pl. Słowiańskim w Malborku. Mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy. Zobacz materiał wideo, który zarejestrowały kamery Telewizji Malbork. Uwaga! Zawiera drastyczne sceny!

 

AKTUALIZACJA. 7 grudnia 2020 r. godz. 10.30

Do zdarzenia doszło 5 grudnia br. O godz. 20.15 dyżurny operacyjny SKKP PSP w Malborku przyjął zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny na jezdni przy Alei Rodła w Malborku. Zadysponowano jeden zastęp z JRG Malbork. Po przybyciu na miejsce zdarzenia kierujący działaniami ratowniczymi zastał samochód osobowy marki Audi A8 po potrąceniu osoby postronnej na pasach dla pieszych. Osoba potrącona (nieprzytomny mężczyzna) znajdowała się na jezdni około 30 m od przejścia dla pieszych. Na miejscu zdarzenia był już patrol Policji. Kierującemu i pasażerom pojazdu osobowego nic się nie stało.

- „Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Strażacy nie podjęli resuscytacji krążeniowo-oddechowej ze względu na liczne i masywne obrażenia wewnętrzne. Rozstawili parawan ochronny wokół poszkodowanego. Po przyjeździe ZRM do miejsca zdarzenia, lekarz stwierdził zgon poszkodowanego mężczyzny. Na miejsce zdarzenia przyjechał drugi patrol Policji, który pomógł w udrożnieniu ruchu w obu kierunkach na moście drogowym. W międzyczasie dojechał technik policyjny oraz prokurator rejonowy” - poinformował dyżurny SKKP w Malborku.

Asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku przekazała nam informacje, że ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 53- letni mężczyzna wtargnął na przejście dla pieszych na czerwonym świetle wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy marki Audi. Kierowca, 23-letni mężczyzna był trzeźwy.

- „Decyzją prokuratora, ciało zostało zabrane na sekcję zwłok” - powiedziała asp. Sylwia Kowalewska.

Pracownicy zakładu pogrzebowego po przyjeździe na miejsce zdarzenia zabrali ciało. Strażacy pomogli przy załadunku uszkodzonego auta na lawetę pomocy drogowej. Po usunięciu resztek pokolizyjnych i zmyciu jezdni, zakończono działania.

 

Do tragicznego wypadku doszło w sobotni wieczór (5.12.2020) na skrzyżowaniu al. Rodła z pl. Słowiańskim w Malborku. Mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy. 

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale