Wydanie nr 146/2022, Czwartek 26.05.2022
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

W piątek odbędzie się sesja Rady Powiatu Malborskiego. Zobacz porządek obrad.

  • Wydanie nr 146/2022
  • 24 września 2020, 08:24
  • Rada Powiatu Malborskiego
  • MalborkUrzędowe
W piątek, 25 września br. o godzinie 13 w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Malborku odbędzie się sesja XVIII sesji Rady Powiatu Malborskiego.

 

Porządek obrad.

1. Otwarcie obrad sesji.

2. Stwierdzenie prawomocności obrad.

3. Przyjęcie porządku obrad.

4. Przyjęcie Protokołu z XVII sesji Rady Powiatu Malborskiego.

5. Informacja z międzysesyjnej pracy Zarządu Powiatu.

6. Interpelacje i zapytania.

7. Analiza oświadczeń majątkowych złożonych za 2019 rok.

a. członków Zarządu Powiatu, sekretarza powiatu, skarbnika powiatu, kierowników jednostek organizacyjnych powiatu oraz osób wydających decyzje administracyjne w imieniu starosty – referuje Mirosław Czapla, starosta powiatu.

b. radnych Rady Powiatu Malborskiego – referuje Krzysztof Osijewski, przewodniczący Rady Powiatu.

8. Informacja o stanie przygotowań i naborze do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2020/2021 – referuje Stanisław Sumowski, dyrektor Wydziału Edukacji.

9. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w sprawie zmiany uchwały nr XVII/147/2020 z dnia 19 czerwca 2020 r. w sprawie określenia zadań i wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na poszczególne zadania w 2020 r. - referuje Wioletta Jachim, kierownic PCPR w Malborku. 

10. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie pojazdów z dróg powiatu malborskiego i ich przechowywanie na parkingu strzeżonym oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu z drogi obowiązujących w 2021 r. - referuje Roman Procyk, dyrektor Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg.

11. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w sprawie ustalenia opłat za usunięcie i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających obowiązujących w 2021 r. - referuje Roman Procyk, dyrektor Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg.

12. Informacja o przebiegu wykonania budżetu Powiatu Malborskiego za I półrocze 2020 r. - referuje Lucyna Bednarska, skarbnik powiatu.

a. Uchwała Nr 159/p119/B/I/20 Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Gdańsku z dnia 1 września 2020 r. w sprawie opinii o przedłożonej przez Zarząd Powiatu Malborskiego informacji o przebiegu wykonania budżetu za pierwsze półrocze 2020 r.

13. Informacja o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej, w tym przebiegu realizacji przedsięwzięć Powiatu Malborskiego za I półrocze 2020 r. - referuje Lucyna Bednarska, skarbnik powiatu.

14. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w sprawie zmian budżetu powiatu na rok 2020 - referuje Lucyna Bednarska, skarbnik powiatu.

15. Podjęcie uchwały Rady Powiatu zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu powiatu na 2020 rok - referuje Lucyna Bednarska, skarbnik powiatu.

16. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Malborskiego na lata 2020 - 2030 - referuje Lucyna Bednarska, skarbnik powiatu.

17. Informacja Przewodniczącego o złożonych interpelacjach, zapytaniach radnych i udzielonych odpowiedziach oraz wniesionych skargach, wnioskach i petycjach.

18. Wolne wnioski i oświadczenia.

19. Zamknięcie obrad XVIII sesji Rady Powiatu Malborskiego.

 

 

 

 

 

Informacja prasowa Rady Powiatu Malborskiego


 


 


 


 


 

Rada Powiatu Malborskiego
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.