Wydanie nr 139/2022, Czwartek 19.05.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Seniorze, weź udział w Pomorskiej Olimpiadzie Wiedzy Obywatelskiej.

  • Wydanie nr 139/2022
  • 6 listopada 2020, 08:42
  • Starostwo Powiatowe w Malborku
  • Wiadomości
  • 1 komentarz
Seniorze, weź udział w Pomorskiej Olimpiadzie Wiedzy Obywatelskiej. fot. Starostwo Powiatowe w Malborku
Starostwo Powiatowe w Malborku zaprasza Seniorów z terenu powiatu malborskiego do wzięcia udziału w III Pomorskiej Olimpiadzie Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel” im. Pawła Adamowicza.

 

W ramach przygotowań do olimpiady przewidziane są wykłady, spotkania online z ludźmi nauki i polityki. W każdy czwartek o godzinie 12 na stronie internetowej https://www.facebook.com/Olimpiada-Wiedzy-Obywatelskiej-111692980589559/ pojawia się nowy wykład. Można je odtwarzać dowolną ilość razy. Wykłady dostępne są  również na stronie Klubu Olimpijczyka „Srebrni Obywatele” pod linkiem: https://srebrniobywatele.wordpress.com/olimpiada/. Starostwo Powiatowe w Malborku zdaje sobie sprawę, iż Seniorzy mają obawy, że nie podołają odpowiedzieć na wszystkie pytania. Należy jednak pamiętać, że w olimpiadzie, oprócz poszerzania wiedzy, chodzi również o zabawę, która przedłuża młodość. Nie chodzi o nieomylność uczestników olimpiady - ważne, aby Seniorzy postawili krzyżyk przy jednej z trzech odpowiedzi. 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy Seniorów chętnych do wzięcia udziału w Olimpiadzie. Formularz zgłoszeniowy oraz zagadnienia olimpiady są dostępne na stronie www.powiat.malbork.pl, na stronie www.urzad.malbork.pl i www.82-200.pl oraz do odbioru w Urzędzie Miasta Malborka, Plac Słowiański 5, pokój 102. Zgłoszenia należy składać elektronicznie na adres: m.grudzien@um.malbork.pl lub osobiście w Urzędzie Miasta Malborka w terminie do 20 listopada 2020 r. Przewidywany termin przeprowadzenia eliminacji powiatowych to 1 grudnia 2020 r. O konkretnym terminie i miejscu eliminacji każda zgłoszona osoba zostanie poinformowana telefonicznie.

 

 

 

 

Informacja prasowa Starostwa Powiatowego w Malborku
 

 

Starostwo Powiatowe w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
PIS
PIS 06.11.2020, 09:59
Czy to jest dostępne tylko dla członków i zwolenników PIS ?