Wydanie nr 213/2021, Niedziela 1.08.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

"Abyśmy razem pokonali przeciwności i trudy w walce z pandemią" - list otwarty Starosty Mirosława Czapli do mieszkańców powiatu malborskiego.

Wyrazy uznania i wdzięczności, a także podziękowania starosta Mirosław Czapla kieruje do wszystkich i każdego z osobna.

 

"Szanowni Państwo!

Pragnę wyrazić swoją wdzięczność i podziękowanie naszym pielęgniarkom, ratownikom medycznym, lekarzom i pracownikom szpitala za codzienną służbę i ofiarną pracę w tym trudnym okresie dla nas wszystkich. Swoje podziękowania kieruję także do pracowników Terenowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, policjantów i strażaków, którzy dbają o nasze bezpieczeństwo i pomagają wspierać najbardziej potrzebujących.  

Wyrazy uznania i wdzięczności kieruję też do naszych mieszkańców powiatu, samorządów i organizacji pozarządowych za materialne wsparcie naszych służb medycznych i specjalistycznych, za każdą inicjatywę, która pozwala
na ograniczenie skutków pandemii. Każdy wkład – od uszytej maseczki, drobne datki czy zakupiony specjalistyczny sprzęt medyczny, to wyraz solidarności i odpowiedzialności za losy każdego z nas. Bardzo dziękuję za te dary serca.

Pragnę podziękować naszym żołnierzom i wolontariuszom za wszelką pomoc naszej wspólnocie. Nauczycielom i wychowawcom za wspieranie uczniów i ich rodziców także serdecznie dziękuję. Wyrazy swojej wdzięczności kieruję szczególnie do grona pedagogicznego i pracowników Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, pracowników i personelu Domu Pomocy Społecznej oraz naszego Domu Dziecka za opiekę i troskę nad swoimi podopiecznymi.

Państwu zaś dziękuję za odpowiedzialną postawę, która przynosi spodziewane efekty. Pozostając w domu i wspierając na różny sposób swoich sąsiadów i nasze służby ograniczamy rozprzestrzenianie się koronawirusa, który powoduje tak powszechne spustoszenie. Dbając o swoje bezpieczeństwo, dbamy o najbliższych. Liczę na dalsze przejawy solidarności i pomoc, abyśmy razem pokonali przeciwności i trudy w walce z pandemią. Zadbajmy o siebie, o swoich bliskich i pomagajmy na miarę naszych możliwości.

 

 

 

Szanowni Państwo!

U progu Świąt Wielkanocnych, które są symbolem odradzającego się życia i miłości, proszę przyjąć serdeczne życzenia spełnienia oczekiwanych nadziei, zdrowia i pomyślności. Pomimo pandemii - pragnę, aby w każdym domu,
w każdej Rodzinie nie zabrakło nikogo, aby się dzielić swoją miłością i radością tych szczególnych Świąt.

 

Z wyrazami szacunku

Mirosław Czapla, Starosta Malborski"

 

 

Informacja prasowa Starostwa Powiatowego w Malborku

SP Malbork
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.