Wydanie nr 262/2021, Niedziela 19.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Biedronka i Lidl wydłużyły godziny pracy sklepów.

Biedronka i Lidl wydłużyły godziny pracy sklepów. fot. TvMalbork.pl
W reakcji na nowe zmiany wprowadzone przez polski rząd, związane z sytuacją pandemii koronawirusa w naszym kraju, sklepy Biedronka i Lidl wprowadziły od 2 kwietnia br. nowe godziny pracy. Teraz zakupy można robić w godzinach od 6 do 24.

 

W związku z zaostrzeniem zasad obowiązujących w naszej przestrzeni publicznej, sklepy dostosowały się do nowych regulacji wprowadzając m.in. godziny dla seniorów (10 – 12), a także zmniejszając limit osób przebywających wewnątrz sklepu. Jednak Biedronka i Lidl poszły o krok dalej i z dniem 2 kwietnia br. wydłużyły godziny pracy sklepów. Teraz zakupy można robić w godzinach od 6 do 24. Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych.

Dodatkowo w tygodniu przedświątecznym, czyli w dniach od 7 do 10 kwietnia br., sklepy Biedronka będą czynne całą dobę. Wszystko po to, by Polacy mogli komfortowo zrobić tradycyjne zakupy na Wielkanoc.


 

 

 

Źródło: biedronka.pl oraz lidl.pl

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Alicja
Alicja 04.04.2020, 09:37
Wczoraj godzina 22.30 pod Lidlem i Biedronką spora kolejka, a w kolejce sporo seniorów 65+. Kochani macie dedykowany czas tylko dla Was od 10 do 12. Skorzystajcie z tego. Dajcie szansę na zakupy wieczorem dla innych, tych pracujących w ciągu dnia.
Au
Au 03.04.2020, 22:26
Panie kasjerki to bohaterki naszej obecnej codzienności. Im też należą się podziękowania.