Wydanie nr 261/2021, Sobota 18.09.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Irena, Józef, Fereol, Zachariasz, Dobrowit, Stefania, Zachary, Ryszarda, Tytus, Baltazar, Sobierad
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Za taką kradzież może pożegnać się z wolnością na 7,5 roku.

Za taką kradzież może pożegnać się z wolnością na 7,5 roku. fot. KPP Tczew
Tczewscy policjanci zatrzymali 34 - letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzieże sklepowe. Według ustaleń mundurowych sprawca z jednego ze sklepów na terenie miasta ukradł dwie maszynki do strzyżenia oraz dwa dyski twarde. Śledczy ustalili, że w wyniku tych kradzieży powstały straty w wysokości prawie 1200 złotych. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut dotyczący kradzieży, za którą odpowie w warunkach recydywy. Za to przestępstwo w recydywie grozi kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

W środę, 26 lutego br. kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pracując nad sprawami kradzieży sklepowych w jednym ze sklepów na terenie miasta ustalili, że związek z tymi zdarzeniami ma 34 - letni mieszkaniec powiatu tczewskiego. Według ustaleń mundurowych do tych zdarzeń doszło w lutym tego roku. Sprawca wchodził na teren placówki handlowej, skąd ukradł dwie maszynki do strzyżenia oraz dwa dyski twarde. Śledczy ustalili, że w wyniku przestępczej działalności sprawcy tego przestępstwa powstały straty na prawie 1200 złotych.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego w czwartek, 27 lutego br. zdobyli informację, gdzie aktualnie przebywa poszukiwany 34 - latek, którego zatrzymali i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili również, że zatrzymany mężczyzna popełnił te czyny w warunkach recydywy. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut dotyczący kradzieży.

Za to przestępstwo w warunkach recydywy grozi kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

 

 

Informacja i zdjęcie: KPP Tczew

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.