Wydanie nr 137/2022, Wtorek 17.05.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor, Montan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Telewizja HD + Internet światłowodowy już od 39 zł

JAMBOX to jedna z najbardziej nowoczesnych platform telewizyjnych oferowanych na rynku. To już nie jest kablówka jaką znamy od lat to zupełnie nowy świat interaktywnej telewizji. Już teraz nasza oferta składa się z wielotematycznego pakietu telewizyjnego, usług takich jak przewodnik EPG czy dostęp do stron WWW na ekranie telewizora oraz wielu innych. Pakiet wielotematyczny zawiera m.in. kanały FILMBOX, NON STOP KINO i NON STOP KINO HD, które u innych operatorów są dodatkowo płatne. Tylko u nas w ramach podstawowej oferty otrzymują Państwo trzy doskonałe kanały filmowe, w tym jeden w jakości HD.

Jednak to nie wszystko. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna dla naszych odbiorców. Dlatego w najbliższym czasie oferta będzie stale powiększana o kolejne atrakcyjne programy telewizyjne oraz nowe funkcje, dzięki którym JAMBOX jeszcze bardziej dostosuje się do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego serwisu www, który stale uaktualniamy o najnowsze wiadomości oraz dodajemy coraz więcej informacji o ciągle rozszerzanej ofercie.

Telewizja + Internet już od 39 zł. Malborska Kablówka 3 Generacji już w sprzedaży.

W każdym pakiecie TVP Gdańsk oraz (wkrótce) Lokalna Telewizja TvMalbork.pl - TvRegionalna24.pl

Zobacz listę kanałów i cennik - kliknij tu

Jak to działa?

Telewizja interaktywna opiera się na swoistym rodzaju komunikacji między nadawcą a abonentem. Jest to możliwe dzięki powstaniu aż trzech kanałów przesyłania informacji. Poprzez jeden z kanałów docierają dane od operatora telewizji, do abonenta, czyli programy telewizyjne zgodne z ramówką głównego nadawcy. Przez drugi kanał informacje wędrują od abonenta do nadawcy - tu abonent informuje np. o chęci zamówienia filmu z biblioteki VOD. Trzeci kanał umożliwia dostarczenie np. filmu z biblioteki VOD czy oglądania nagranych przez abonenta audycji niezależnie od stałego programu TV.

W przypadku JAMBOX tę płynną wymianę informacji umożliwia platforma IPTV, na której kanałem zwrotnym jest sieć telekomunikacyjna – w naszym przypadku oparta na nowoczesnym, stabilnym, niezwykle szybkim i pojemnym łączu światłowodowym.

Dzięki oparciu działań naszej telewizji na platformie IPTV oraz współpracy z rzetelnymi dostawcami usług telekomunikacyjnych możliwe jest zaproponowanie abonentom w jednym pakiecie Internetu światłowodowego z telewizją HD.

Możliwości telewizji interaktywnej

Dzięki telewizji interaktywnej możesz korzystać z wielu wygodnych, nowoczesnych rozwiązań. Między innymi znajdziesz tu usługę wideo na życzenie, time shifting, czy nagrywania programów telewizyjnych i odtwarzania ich w dowolnym czasie.

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Malborskie Światłowody Sp. z o.o.
Biuro czynne w godzinach 9.00 do 17.00

Adres
ul. Poczty Gdańskiej 4/1
82-200 Malbork
telefon: 570 527 999

W sprawach związanych z dostępem do internetu, telewizji, umowy, aneksy, usługami kolokacji prosimy pisać na adres e-mail: bok@malborskieswiatlowody.pl lub

dzwonić bezpośrednio 570 527 999

Telewizja HD + Internet światłowodowy już od 39 zł. Malborska Kablówka 3 Generacji już w sprzedaży.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości